fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

Digitalizacja to proces, który stale przyspiesza i prędzej czy później właściwie każda firma będzie musiała optymalizować i budować cyfrowe narzędzia sprzedaży, obsługi, zarządzania czy komunikacji. W dobie Internetu i przyspieszającej rewolucji digital, firmy są wręcz zmuszone do dostosowania modeli biznesowych do wyzwań cyfrowej rzeczywistości.

Funkcjonowanie w świecie cyfrowym to często poważne wyzwanie dla naszych Klientów, wymagające wiedzy, doświadczenia i śledzenia bieżących trendów. Stąd naturalne jest, że budujemy kompetencje w tym zakresie. Dzięki temu jesteśmy gotowi, aby wspomagać Klientów w sprostaniu przełomowemu wyzwaniu, jakim jest digitalizacja, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa organizacji w konfrontacji z środowiskiem cyfrowym.

Usługi Grant Thornton w ramach konsultingu cyfrowego:

  • User Experience – w ramach Studia EDISONDA pomagamy firmom badać, projektować i rozwijać produkty cyfrowe (strony internetowe, aplikacje mobilne, systemy informatyczne), tak by cechowały się dobrym User Experience.
  • Cyberbezpieczeństwo – w ramach wsparcia w obszarze bezpieczeństwa informatycznego opracowujemy m.in. strategię bezpieczeństwa IT, audyty IT due diligence, polityki bezpieczeństwa zgodne z normami i wymaganiami branżowymi.

Dlaczego postawiliśmy na cyberbezpieczeństwo w Grant Thornton?

Cyfryzacja to zjawisko, w którym coraz głębiej zanurzona jest polska gospodarka. Już dziś większość naszych Klientów staje przed wyzwaniami cyfryzacji, jakie wymusza na nich zmieniający się rynek, regulacje i ambicje liderów. W lipcu 2019 r. Grant Thornton objął funkcję inwestora strategicznego w spółce Immusec, jednej z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku firm specjalizujących się w tzw. cybersecurity

Immusec to jedna z największych firm w swojej branży na polskim rynku. Powstała w 2007 r. w Warszawie i składa się z zespołu około 40 ekspertów. Ma na swoim koncie ponad 300 projektów, w tym dla największych przedsiębiorstw w Polsce, takich jak Polskie Linie Lotnicze LOT, Amrest, Gaz System, Polpharma czy Barlinek, ale też – dzięki oddziałowi w Londynie – obsługę Klientów międzynarodowych. Firma jest aktywnym członkiem UNGC, agencji ONZ skupiającą biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej o tej transakcji

Zobacz prezentację

Wiedza o business design i cyberbezpieczeństwie na Twoim mailu

Piszemy i nagrywamy o business design, cyberbezpieczeństwie, transformacji cyfrowej oraz badaniach user experience. Nie przegap żadnego artykułu, wydarzenia i raportu!

Zarejestruj się na nasz newsletter Digital Drive i:

  • Zdobądź wiedzę pomocną w cyfrowym rozwoju biznesu
  • Wykorzystaj nasze doświadczenie i najnowsze podejście do realizacji projektów
  • Poznaj wskazówki i inspiracje w cyfryzacji procesów HR, obsługi klienta, sprzedaży
  • Dowiedz się jak zabezpieczyć dane i informacje w Twojej firmie

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Kontakt z Administratorem jest możliwy poprzez skrzynkę mailową, tj.: iod@pl.gt.com.

Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie  z przepisami prawa, na podstawie określonych podstaw i we wskazanych celach:

  1. Przesyłania informacji handlowej i/lub nawiązywania kontaktu – podstawa przetwarzania –  Twoja zgodą i/lub prawnie uzasadniony interes Administratora, za który należy uznać marketing usług i produktów własnych (tj. art. 6 ust. 1 lit. a i f RODO w związku z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 prawa telekomunikacyjnego).

Twoje dane osobowe mogą trafić do podmiotów przetwarzających danych osobowe na nasze zlecenie, tj. przede wszystkim obsługa mailingu oraz dostawców platform, na których umieszczamy wskazany raport. Wyżej wymienieni dostawcy mogą transferować Twoje dane osobowe do tzw. krajów trzecich, tj. poza EOG. Zgodnie z deklaracjami naszych dostawców usług zabezpieczeniem transferu są standardowe klauzule umowne lub odpowiednia decyzja Komisji Europejskiej. Pozostałe informacje o szczegółach przetwarzania, a w tym o odbiorcach danych, okresach przetwarzania, czy też na temat rozbudowanego katalogu praw podmiotów danych odnajdziesz w Polityce Prywatności.

Najczęściej czytane