fbpx

Treść artykułu

Digitalizacja to proces, który stale przyspiesza i prędzej czy później właściwie każda firma będzie musiała optymalizować i budować cyfrowe narzędzia sprzedaży, obsługi, zarządzania czy komunikacji. W dobie Internetu i przyspieszającej rewolucji digital, firmy są wręcz zmuszone do dostosowania modeli biznesowych do wyzwań cyfrowej rzeczywistości.

Funkcjonowanie w świecie cyfrowym to często poważne wyzwanie dla naszych Klientów, wymagające wiedzy, doświadczenia i śledzenia bieżących trendów. Stąd naturalne jest, że budujemy kompetencje w tym zakresie. Dzięki temu jesteśmy gotowi, aby wspomagać Klientów w sprostaniu przełomowemu wyzwaniu, jakim jest digitalizacja, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa organizacji w konfrontacji z środowiskiem cyfrowym.

Usługi Grant Thornton w ramach konsultingu cyfrowego:

  • User Experience – w ramach Studia EDISONDA pomagamy firmom badać, projektować i rozwijać produkty cyfrowe (strony internetowe, aplikacje mobilne, systemy informatyczne), tak by cechowały się dobrym User Experience.
  • Cyberbezpieczeństwo – w ramach wsparcia w obszarze bezpieczeństwa informatycznego opracowujemy m.in. strategię bezpieczeństwa IT, audyty IT due diligence, polityki bezpieczeństwa zgodne z normami i wymaganiami branżowymi.

Dlaczego postawiliśmy na cyberbezpieczeństwo w Grant Thornton?

Cyfryzacja to zjawisko, w którym coraz głębiej zanurzona jest polska gospodarka. Już dziś większość naszych Klientów staje przed wyzwaniami cyfryzacji, jakie wymusza na nich zmieniający się rynek, regulacje i ambicje liderów. W lipcu 2019 r. Grant Thornton objął funkcję inwestora strategicznego w spółce Immusec, jednej z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku firm specjalizujących się w tzw. cybersecurity

Immusec to jedna z największych firm w swojej branży na polskim rynku. Powstała w 2007 r. w Warszawie i składa się z zespołu około 40 ekspertów. Ma na swoim koncie ponad 300 projektów, w tym dla największych przedsiębiorstw w Polsce, takich jak Polskie Linie Lotnicze LOT, Amrest, Gaz System, Polpharma czy Barlinek, ale też – dzięki oddziałowi w Londynie – obsługę Klientów międzynarodowych. Firma jest aktywnym członkiem UNGC, agencji ONZ skupiającą biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej o tej transakcji

Zobacz prezentację

Najczęściej czytane