Treść artykułu

Digitalizacja to proces, który stale przyspiesza i prędzej czy później właściwie każda firma będzie musiała optymalizować i budować cyfrowe narzędzia sprzedaży, obsługi, zarządzania czy komunikacji. W dobie Internetu i przyspieszającej rewolucji digital, firmy są wręcz zmuszone do dostosowania modeli biznesowych do wyzwań cyfrowej rzeczywistości.

Funkcjonowanie w świecie cyfrowym to często poważne wyzwanie dla naszych Klientów, wymagające wiedzy, doświadczenia i śledzenia bieżących trendów. Stąd naturalne jest, że budujemy kompetencje w tym zakresie. Dzięki temu jesteśmy gotowi, aby wspomagać Klientów w sprostaniu przełomowemu wyzwaniu, jakim jest digitalizacja, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa organizacji w konfrontacji z środowiskiem cyfrowym.

Usługi Grant Thornton w ramach konsultingu cyfrowego:

  • User Experience – w ramach Studia EDISONDA pomagamy firmom badać, projektować i rozwijać produkty cyfrowe (strony internetowe, aplikacje mobilne, systemy informatyczne), tak by cechowały się dobrym User Experience.
  • Cyberbezpieczeństwo – w ramach wsparcia w obszarze bezpieczeństwa informatycznego opracowujemy m.in. strategię bezpieczeństwa IT, audyty IT due diligence, polityki bezpieczeństwa zgodne z normami i wymaganiami branżowymi.
Zobacz prezentację

Inne artykuły z kategorii: Konsulting cyfrowy Zobacz wszystkie

Usługi Grant Thornton z obszaru: Konsulting cyfrowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane