fbpx

Działamy w Polsce od 28 lat. Mamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach. Wspieramy naszych Klientów świadcząc dla nich usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe.

Uwalniamy potencjał Twojego biznesu!

Sieć Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 56,000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w 140 krajach. W Polsce działamy od 1993 roku, realizując usługi w obszarze audytu, doradztwa i outsourcingu dla ponad 1900 Klientów rocznie. Zatrudniamy 700 osób zlokalizowanych w 7 biurach w całej Polsce.

Grant Thornton Digital Drive

Linia biznesowa Grant Thornton Digital Drive, skupia szeroko rozumiany konsulting cyfrowy z zakresu cyberbezpieczeństwa (realizowany przez przejętą w 2019 r. spółkę Immusec) i wsparcie strategiczne w cyfryzacji, projektowanie narzędzi internetowych, User Experience i badanie zachowań użytkowników (realizowane przez studio Edisonda).

Studio EDISONDA to znajdujące się od 2017 roku, w strukturach grupy Grant Thornton, studio badawczo-projektowe. Specjalizuje się w zakresie doświadczeń użytkownika (User Experience – UX). Jest jedną z wiodących i najstarszych firm tego typu w Polsce. Ponad 30 ekspertów doświadczonych w projektowaniu, zmienianiu i badaniu produktów cyfrowych, wspiera Klientów w tworzeniu systemów biznesowych, intranetów, aplikacji webowych i mobilnych.

Immusec (w grupie Grant Thornton od lipca 2019 roku) to jeden z najbardziej doświadczonych zespołów w branży cyberbezpieczeństwa w Polsce. 40 ekspertów ma na swoim koncie ponad 300 projektów, m.in. dla takich przedsiębiorstw jak Polskie Linie Lotnicze LOT, Amrest, Gaz System, Polpharma czy Barlinek. Firma jest aktywnym członkiem UNGC, agencji ONZ skupiającą biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Grant Thornton: Bogate doświadczenie i młodzieńczy zapał do pracy

Aktualności Grant Thornton Zobacz wszystkie

Orkiestra się powiększa! Rozwijamy praktykę prawa pracy

Do Zespołu Kancelarii Prawnej Grant Thornton dołącza mec. Jolanta Zarzecka Sawicka, radca prawny, dotychczasowa wspólniczka w warszawskiej kancelarii FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz, a wcześniej radca prawny w kancelarii Linklaters. Obejmie funkcję Partnera i będzie odpowiedzialna…

Rankingi

Grant Thornton jest jedną z najszybciej rozwijających się firm audytorsko-doradczych w Polsce. Wysokie kompetencje naszych ekspertów oraz potencjał realizacyjny Grant Thornton zostały dostrzeżone przez niezależnych analityków rynku oraz czołowe media gospodarcze – Grant Thornton regularnie zajmuje czołowe pozycje w prestiżowych rankingach firm usług profesjonalnych.

Grant Thornton w TOP 5 firm audytorsko-doradczych

Umocniliśmy swoją pozycję na rynku – wynika z XX edycji Rankingu Audytorów dzienników „Rzeczpospolitej” i „Parkietu” opublikowanego 27 kwietnia 2021 roku.

Jak wynika z danych zebranych przez dzienniki „Rzeczpospolita” i „Parkiet”, z przychodami na poziomie 112 mln zł znaleźliśmy się wśród pięciu największych podmiotów w branży.

6. miejsce w rankingu firm audytorskich

Grant Thornton 6. w rankingu audytorów przygotowanym przez „Rzeczpospolita” i „Parkiet”! Według danych dziennika „Rzeczpospolita” opublikowanych 27 kwietnia 2021 r. Grant Thornton utrzymuje 6. miejsce w Polsce wśród firm audytorskich w rankingu głównym, a także zdobywa 3. miejsce w kategorii Najlepsza Firma Audytorska Spółek Giełdowych (awans z miejsca 5.). Wysoka pozycje w rankingu to skutek dynamicznego rozwoju Departamentu Audytu w Grant Thornton.

Grant Thornton jednym z największych doradców podatkowych

W XV edycji prestiżowego Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanego przez „Dziennik Gazetę Prawną”, którego wyniki ogłoszono 23 marca 2021 r. Grant Thornton został sklasyfikowany na 5. pozycji w kategorii „Duże firmy” (zatrudniające powyżej 10 osób z uprawnieniami do doradztwa).

Jest nam również miło poinformować, że Paweł Kaczmarek został wyróżniony indywidualnie i zajął 1. miejsce w kategorii „Podatek Akcyzowy”.

Nagroda w konkursie Outsourcing Stars

Ogromnie miło nam poinformować, że 24 czerwca 2021 r. zdobyliśmy statuetkę Outsourcing Stars w kategorii Księgowość, kadry i płace.

Outsourcing Stars to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce.

Tytuły i partnerstwa

Tytuł Orła tygodnika „Wprost”

Autoryzowana Jednostka Szkoleniowa IPMA Polska

Nasi eksperci

Raporty transparentności

Jeżeli powyższe raporty nie wyświetlają Ci się poprawnie, możesz je zobaczyć na tej stronie: Raporty transparentności >>