Kalkulacja wynagrodzeń dla kadry menedżerskiej

Skontaktuj się

Monika Smulewicz

Partner (Outsourcing Warszawa)

Skontaktuj się

Magdalena Marcinowska

Partner (Outsourcing Poznań)

Czym jest kalkulacja wynagrodzeń dla kadry menedżerskiej?

Kalkulacja wynagrodzeń dla kadry menedżerskiej to usługa pozwalająca zapewnić poufność wynagrodzeń kadry zarządzającej. To kluczowy element efektywnego i bezpiecznego systemu kalkulacji płac każdego przedsiębiorstwa.

 • Funkcja outsourcingu płac kadry menedżerskiej

  Outsourcing funkcji płacowych kadry menedżerskiej jest w naszej opinii strategicznym rozwiązaniem, które daje firmie bezpieczeństwo informacji o płacach i pozwala osiągnięcie trwałej przewagi konkurencyjnej.

 • Kiedy outsourcować płace menedżerów?

  Kiedy wprowadzasz nowy system motywacyjny dla pracowników wysokiego szczebla i zależy Ci na poufności systemu wynagradzania lub z innych powodów organizacyjnych/korporacyjnych zależy Ci, aby informacje o wynagrodzeniach kadry zarządzającej pozostały poufne.

RAPORT Outsourcing 2019-2025 – zmiany i trendy

Analiza wyników i perspektyw outsourcingu finansowoksięgowego i kadrowopłacowego na przykładzie liderów usług BPS w sieci Grant Thornton

Czytaj

Dlaczego Grant Thornton?

Outsourcing wielokrotnie nagradzany

24 czerwca 2021 roku zdobyliśmy statuetkę Outsourcing Stars w kategorii Księgowość, kadry i płace. Outsourcing Stars to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce.

Decydując się na outsourcing kalkulacji wynagrodzeń dla kadry menedżerskiej w Grant Thornton, zyskujesz pewność, że doświadczenie oraz wiedza naszych specjalistów znajdą odzwierciedlenie w funkcjonowaniu Twojej firmy, a Twoje kadry i płace będą prowadzone poufnie, bezpiecznie.

 • 29 lat

  działalności w Polsce

 • 850+

  pracowników w 8 biurach

 • 2100+

  zadowolonych klientów rocznie

Zapytaj o ofertę usługi

Kalkulacja wynagrodzeń dla kadry menedżerskiej

Skontaktujmy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym aby porozmawiać o Twoich potrzebach i dopasować do nich naszą ofertę.

Poproś o kontakt

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing kadr i płac

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów