fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

EDISONDA – Business Design & Innovations pomaga projektować i rozwijać produkty cyfrowe (systemy informatyczne, strony internetowe, aplikacje mobilne), tak aby spełniały one zarówno potrzeby biznesu, jak i oczekiwania użytkowników.

Jak pracuje studio EDISONDA?

Na co dzień rozwijamy startupy, zmieniamy produkty cyfrowe, wspieramy organizacje pozarządowe oraz rodzime i międzynarodowe korporacje. Tworzone przez nas rozwiązania powstają wspólnie z ludźmi, którzy będą z nich korzystać. Dzięki temu mamy pewność, że sugerowane zmiany są zasadne, skuteczne i cechują się dobrym User Experience (doświadczeniami użytkownika).

W jakich obszarach działamy?

Platformy E-commerce

Wspieramy w tworzeniu systemów sprzedaży online, projektujemy, badamy i usprawniamy procesy zakupowe w sklepach internetowych B2C i platformach B2B.

Czytaj więcej: Audyt e-commerce i optymalizacja sprzedaży 

Systemy elektronicznej obsługi klienta

Pomagamy tworzyć systemy samoobsługowe (eBOK), projektujemy aplikacje wspierające klientów banków, telekomów, firm deweloperskich, dystrybutorów mediów itp.

Czytaj więcej: Elektroniczna obsługa klienta

Innowacje produktowe i usługowe

Pomagamy dużym firmom w tworzeniu innowacyjnych produktów i usług, wspieramy budowanie wewnętrznych laboratoriów innowacji, projektujemy startupy.

Cyfrowe wsparcie pracowników

Analizujemy potrzeby i proponujemy najlepsze technologie dla hr. Projektujemy intranety i portale pracownika, wykonujemy projekty systemów biznesowych i backoffice.

Czytaj więcej: Digital workplace – cyfrowe wsparcie pracowników

Jak przebiega konsulting cyfrowy User Experience?

Pomagamy na etapie koncepcji, prototypu, projektu graficznego oraz front-endu. Prowadzimy również badania z użytkownikami już istniejących i dopiero powstających systemów. W ciągu ostatnich 10 lat wypracowaliśmy własny zestaw narzędzi z których korzystamy na co dzień oraz unikatowy proces projektowy, składający się z następujących kroków:

Zobacz prezentację

Dlaczego postawiliśmy na konsulting cyfrowy User Experience w Grant Thornton?

Rynek usług cyfrowych rozwija się w bardzo szybkim tempie, a wraz z jego rozwojem rosną też oczekiwania użytkowników w stosunku do powstających systemów i aplikacji. Dzięki fuzji, Grant Thornton i EDISONDA zyskały możliwość kompleksowego wsparcia klientów w tworzeniu strategii i wdrażaniu procesów transformacji cyfrowej. EDISONDA znajduje się w strukturach Grant Thornton od 2017 roku.

Sprawdź, czy Twój biznes potrzebuje User Experience.

Skontaktuj się z nami!

Marcin Kręcioch
Managing Partner
E: marcin.krecioch@edisonda.pl
T: +48 728 350 898

Hubert Turaj
Managing Partner
E: hubert.turaj@edisonda.pl
M: +48 728 350 897

Michał Madura
Client Success Director
E: michal.madura@edisonda.pl
M: +48 505 016 712

Dowiedz się więcej o User Experience

Wiedza o business design i cyberbezpieczeństwie na Twoim mailu

Piszemy i nagrywamy o business design, cyberbezpieczeństwie, transformacji cyfrowej oraz badaniach user experience. Nie przegap żadnego artykułu, wydarzenia i raportu!

Zarejestruj się na nasz newsletter Digital Drive i:

  • Zdobądź wiedzę pomocną w cyfrowym rozwoju biznesu
  • Wykorzystaj nasze doświadczenie i najnowsze podejście do realizacji projektów
  • Poznaj wskazówki i inspiracje w cyfryzacji procesów HR, obsługi klienta, sprzedaży
  • Dowiedz się jak zabezpieczyć dane i informacje w Twojej firmie

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Kontakt z Administratorem jest możliwy poprzez skrzynkę mailową, tj.: iod@pl.gt.com.

Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie  z przepisami prawa, na podstawie określonych podstaw i we wskazanych celach:

  1. Przesyłania informacji handlowej i/lub nawiązywania kontaktu – podstawa przetwarzania –  Twoja zgodą i/lub prawnie uzasadniony interes Administratora, za który należy uznać marketing usług i produktów własnych (tj. art. 6 ust. 1 lit. a i f RODO w związku z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 prawa telekomunikacyjnego).

Twoje dane osobowe mogą trafić do podmiotów przetwarzających danych osobowe na nasze zlecenie, tj. przede wszystkim obsługa mailingu oraz dostawców platform, na których umieszczamy wskazany raport. Wyżej wymienieni dostawcy mogą transferować Twoje dane osobowe do tzw. krajów trzecich, tj. poza EOG. Zgodnie z deklaracjami naszych dostawców usług zabezpieczeniem transferu są standardowe klauzule umowne lub odpowiednia decyzja Komisji Europejskiej. Pozostałe informacje o szczegółach przetwarzania, a w tym o odbiorcach danych, okresach przetwarzania, czy też na temat rozbudowanego katalogu praw podmiotów danych odnajdziesz w Polityce Prywatności.

Inne artykuły z kategorii: User Experience Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane