Treść artykułu

W ramach Studia EDISONDA pomagamy firmom badać, projektować i rozwijać produkty cyfrowe (strony internetowe, aplikacje mobilne, systemy informatyczne), tak by cechowały się dobrym User Experience.

User Experience, czyli doświadczenia użytkowników wpływają na to, w jaki sposób korzystamy z różnych systemów i aplikacji. Naszym celem jest pomagać w tworzeniu i rozwijaniu tych produktów tak, by spełniały oczekiwania odbiorców oraz realizowały zakładane przez firmę cele biznesowe.

Specjalizujemy się w obszarach takich jak:

  • Podnoszenie sprzedaży (tworzenie strategii e-commerce, projektowanie i badania sklepów internetowych B2C oraz B2B),
  • Zwiększanie efektywności obsługi (projekty systemów samoobsługowych (eBOK), projekty aplikacji transakcyjnych i bankowych)
  • Promowanie i komunikacja firm w Internecie (projekty serwisów www – produktowych i contentowych, projekty aplikacji mobilnych)
  • Wspieranie pracowników (badania i projekty intranetów, projekty systemów biznesowych i backoffice)
Zobacz prezentację

Skąd specjalizacja User Experience w Grant Thornton?

Od 2017 roku, w strukturach grupy Grant Thornton, znajduje się krakowskie studio badawczo-projektowe EDISONDA, specjalizujące się w zakresie doświadczeń użytkownika (User Experience – UX), jedna z wiodących i najstarszych firm tego typu w Polsce. Ponad 30 ekspertów doświadczonych w projektowaniu, zmienianiu i badaniu produktów cyfrowych, wspiera Klientów w tworzeniu systemów biznesowych, intranetów, aplikacji webowych i mobilnych.

Od 2009 Studio EDISONDA zrealizowało ponad 500 różnorodnych projektów.

Pomaga na wszystkich etapach ich realizacji, począwszy od koncepcji, poprzez tworzenie prototypu i projektu graficznego aż po front-end development. Rozwija startupy, zmienia produkty cyfrowe, wspieramy organizacje pozarządowe i międzynarodowe korporacje. Istotnym elementem naszego Studia są badania i prototypowanie. Tworzone przez nas rozwiązania są oceniane przed ich wdrożeniem i powstają wspólnie z ludźmi, którzy będą z nich korzystać. Dzięki temu mamy pewność, że sugerowane zmiany są zasadne i skuteczne. Taki proces nazywamy Projektowaniem zorientowanym na użytkownika (User Centered Design).

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o User Experience, zajrzyj na stronę Studia EDISONDA.

Jak rozmawiać z pracownikami o ich potrzebach?

(.pdf, Rozmiar: 3,44 MB)

Skontaktuj się z nami!

Marcin Kręcioch
Creative Director
E: marcin.krecioch@edisonda.pl
T: +48 728 350 898

Hubert Turaj
UX Director
E: hubert.turaj@edisonda.pl
M: +48 728 350 897

Michał Madura
Client Success Director
E: michal.madura@edisonda.pl
M: +48 505 016 712

Inne artykuły z kategorii: Konsulting cyfrowy Zobacz wszystkie

Usługi Grant Thornton z obszaru: Konsulting cyfrowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane