fbpx

Treść artykułu

Studio badawczo-projektowe EDISONDA pomaga projektować i rozwijać produkty cyfrowe (systemy informatyczne, strony internetowe, aplikacje mobilne), tak aby spełniały one zarówno potrzeby biznesu, jak i oczekiwania użytkowników.

Jak pracuje studio EDISONDA?

Na co dzień rozwijamy startupy, zmieniamy produkty cyfrowe, wspieramy organizacje pozarządowe oraz rodzime i międzynarodowe korporacje. Tworzone przez nas rozwiązania powstają wspólnie z ludźmi, którzy będą z nich korzystać. Dzięki temu mamy pewność, że sugerowane zmiany są zasadne, skuteczne i cechują się dobrym User Experience (doświadczeniami użytkownika).

W jakich obszarach działamy?

Platformy E-commerce

Wspieramy w tworzeniu systemów sprzedaży online, projektujemy, badamy i usprawniamy procesy zakupowe w sklepach internetowych B2C i platformach B2B.

Systemy elektronicznej obsługi klienta

Pomagamy tworzyć systemy samoobsługowe (eBOK), projektujemy aplikacje wspierające klientów banków, telekomów, firm deweloperskich, dystrybutorów mediów itp.

Innowacje produktowe i usługowe

Pomagamy dużym firmom w tworzeniu innowacyjnych produktów i usług, wspieramy budowanie wewnętrznych laboratoriów innowacji, projektujemy startupy.

Cyfrowe wsparcie pracowników

Analizujemy potrzeby i proponujemy najlepsze technologie dla hr. Projektujemy intranety i portale pracownika, wykonujemy projekty systemów biznesowych i backoffice.

Jak przebiega konsulting cyfrowy User Experience?

Pomagamy na etapie koncepcji, prototypu, projektu graficznego oraz front-endu. Prowadzimy również badania z użytkownikami już istniejących i dopiero powstających systemów. W ciągu ostatnich 10 lat wypracowaliśmy własny zestaw narzędzi z których korzystamy na co dzień oraz unikatowy proces projektowy, składający się z następujących kroków:

  • Analiza biznesowa
  • Badania użyteczności
  • Warsztaty strategiczne
  • Projektowanie User Experience
  • Projektowanie Graficzne
Zobacz prezentację

Dlaczego postawiliśmy na konsulting cyfrowy User Experience w Grant Thornton?

Rynek usług cyfrowych rozwija się w bardzo szybkim tempie, a wraz z jego rozwojem rosną też oczekiwania użytkowników w stosunku do powstających systemów i aplikacji. Dzięki fuzji, Grant Thornton i EDISONDA zyskały możliwość kompleksowego wsparcia klientów w tworzeniu strategii i wdrażaniu procesów transformacji cyfrowej. EDISONDA znajduje się w strukturach Grant Thornton od 2017 roku.

Sprawdź, czy Twój biznes potrzebuje User Experience.

Skontaktuj się z nami!

Marcin Kręcioch
Managing Partner
E: marcin.krecioch@edisonda.pl
T: +48 728 350 898

Hubert Turaj
Managing Partner
E: hubert.turaj@edisonda.pl
M: +48 728 350 897

Michał Madura
Client Success Director
E: michal.madura@edisonda.pl
M: +48 505 016 712

Dowiedz się więcej o User Experience

Inne artykuły z kategorii: User Experience Zobacz wszystkie

Usługi Grant Thornton z obszaru: Konsulting cyfrowy (Digital Drive)

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane