Treść artykułu

Jesteśmy członkiem globalnego zespołu doradztwa transakcyjnego, świadczącego profesjonalną obsługę procesów fuzji i przejęć w niemal 130 krajach na całym świecie.

Jesteśmy w stanie zidentyfikować odpowiedni podmiot do przejęcia we wskazanych przez Państwa krajach, a także poszukiwać globalnie potencjalnych nabywców w procesie sprzedaży biznesu.

Doświadczeni specjaliści z Grant Thornton, uwzględniając Państwa cele i wymagania, pomogą Państwu w realizacji obranej strategii, oferując kompleksową obsługę całego procesu zarówno przejęcia firmy, jak i sprzedaży biznesu.

Naszym klientom zapewniamy:

• kompleksową obsługę całego procesu obejmującą doradztwo biznesowe, prawne i podatkowe,
• dostęp do ponad 130 gospodarek na świecie poprzez globalną sieć Grant Thornton International,
• łatwy kontakt ze stałym opiekunem, który pełni rolę koordynatora projektu,
• szybkość i terminowość realizacji kolejnych zadań w projekcie.

Kolejna udana transakcja Grant Thornton

Miło nam poinformować o finalizacji kolejnej transakcji, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć – spółka Metrolog pozyskała z naszym wsparciem inwestora strategicznego. Grant Thornton pełnił rolę doradcy transakcyjnego oraz prawnego wspólników spółki Metrolog.

Zobacz prezentację

Zapraszamy do współpracy z naszymi doradcami

Inne artykuły z kategorii: Fuzje i Przejęcia Zobacz wszystkie

Korzyści z due diligence

Każdy inwestor staje w trakcie procesu akwizycji przed pytaniem o opłacalność planowanej inwestycji. Ważnym elementem tej decyzji jest cena przejęcia. Nie można jednak pominąć w procesie decyzyjnym dalszych etapów związanych z integracją, którym towarzyszyć będą dodatkowe…

Usługi Grant Thornton z obszaru: Fuzje i Przejęcia

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane