Wydarzenia, webinary i szkolenia

Zdobywaj wiedzę od najlepszych ekspertów. Bezpłatnie.

Przejrzyj harmonogram nadchodzących webinarów i innych wydarzeń Grant Thornton – skorzystaj z wiedzy i najlepszych pomysłów naszych ekspertów. Jeśli nie znajdziesz interesującego Ciebie wydarzenia, zapisz się na nasz newsletter. Poinformujemy Cię o nowościach.

Kontakt w sprawie wydarzeń

Katarzyna Skibińska

Starszy specjalista

Zwróć uwagę na:

Brak wydarzeń do wyświetlenia

19 Czerwca

Środa

19

Czerwca 2024

Środa

online

Dzień otwarty ESG w Grant Thornton: Praktyczne podejścia do skutecznego raportowania zrównoważonego rozwoju

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty ESG w Grant Thornton, podczas którego podzielimy się pierwszymi doświadczeniami z raportowania ESG oraz przedstawimy wyzwania i szanse związane z raportowaniem zrównoważonego rozwoju.

07 Czerwca

Piątek

07

Czerwca 2024

Piątek

Warszawa

Śniadanie biznesowe: Sygnaliści, dyrektywa o przejrzystości wynagrodzeń, praca zdalna - jak rewolucyjne zmiany w prawie pracy wpłyną na firmy?

Ustawa o ochronie sygnalistów, dyrektywa o przejrzystości wynagrodzeń, praca zdalna – to niewątpliwie duże wyzwania, z którymi w 2024 muszą mierzyć się firmy. Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego omówimy szczegółowo te zagadnienia, wskażemy najbardziej problematyczne kwestie i podpowiemy co warto zrobić, aby przygotować się na planowane zmiany. Spotkanie poprowadzi Jolanta Zarzecka-Sawicka – Partner, Radca prawny, Zespół Kancelarii Prawnej, Grant Thornton.

06 Czerwca

Czwartek

06

Czerwca 2024

Czwartek

online

Webinar: 10 wyzwań związanych z ochroną danych osobowych - na co warto zwrócić uwagę w 2024 r.?

Choć rozporządzenie o ochronie danych osobowych, znane powszechnie jako RODO, obowiązuje od 2018 roku, to nadal pojawiają się wątpliwości związane z podstawowymi pojęciami, wyznaczaniem ról i spełnianiem podstawowych obowiązków wynikających z tego aktu. Co więcej, niepewność po stronie przedsiębiorców nasila fakt, iż nieustannie uchwalane są nowe akty prawne odnoszące się bezpośrednio bądź pośrednio do tematyki ochrony danych osobowych, m. in. prawo komunikacji elektronicznej, ustawa o sygnalistach, zmiany w prawie pracy dot. pracy zdalnej i kontroli trzeźwości oraz akty dot. jednolitego rynku cyfrowego. Poza tym, praktyka stosowania przepisów z zakresu ochrony danych osobowych nie jest jednolita – organy nadzorcze wydają nowe wytyczne i stanowiska, pojawiają się kolejne decyzje UODO, orzeczenia TSUE. To rzutuje na ochronę danych osobowych, w tym kwestie takie jak: realizacja obowiązku informacyjnego, ocena naruszeń ochrony danych osobowych, realizacja audytów i sprawdzeń. Powyższe czynniki sprawiają zatem, że zagadnienia związane z ochroną danych osobowych podlegają nieustannym zmianom. Przed jakimi wyznawaniami stoją przedsiębiorcy w zakresie ochrony danych osobowych w 2024 r.? Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar Grant Thornton i Business Centre Club, podczas którego postaramy się przybliżyć wyzwania RODO w 2024 roku.

Najczęściej czytane