Wydarzenia, webinary i szkolenia

Zdobywaj wiedzę od najlepszych ekspertów. Bezpłatnie.

Przejrzyj harmonogram nadchodzących webinarów i innych wydarzeń Grant Thornton – skorzystaj z wiedzy i najlepszych pomysłów naszych ekspertów. Jeśli nie znajdziesz interesującego Ciebie wydarzenia, zapisz się na nasz newsletter. Poinformujemy Cię o nowościach.

Kontakt w sprawie wydarzeń

Katarzyna Skibińska

Starszy specjalista

06 Czerwca

Wtorek

06

Czerwca 2023

Wtorek

Wrocław

Kongres Firm Rodzinnych "Znaleźć energię"

Kongres Firm Rodzinnych jest wspólnym dziełem środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego, jedynym i pierwszym na Dolnym Śląsku wydarzeniem o tej skali i wadze merytorycznej adresowanym do osób z całej Polski prowadzących firmy rodzinne, przyszłych sukcesorów oraz pracowników tych firm.

20 - 25 Czerwca

Sobota - Niedziela

20

Maja 2023

Sobota

25

Czerwca 2023

Niedziela

Poznań

Kurs certyfikacyjny dla Project Managerów (IPMA D)

Kurs certyfikacyjny dla Project Managerów IPMA 4-L-C to akredytowane szkolenie przygotowujące do uzyskania, rozpoznawalnego i uznawanego na całym świecie, międzynarodowego certyfikatu Certified Associate International Project Management Association (IPMA Poziom D). Szkolenie stawia w centrum Kierownika Projektu (Project Managera), który, jako osoba kompleksowo zarządzająca projektem, ma realny wpływ na sukces realizowanego przedsięwzięcia oraz wyznacza pożądane w całym zespole projektowym wzorce zachowań i kompetencji.

16 Maja

Wtorek

16

Maja 2023

Wtorek

online

10:00 - 11:00

Webinar: Dla kogo Fundacja rodzinna jest optymalnym rozwiązaniem?

Fundacja rodzinna ma zapewnić ochronę przed podziałem majątku, nieudaną sukcesją i konfliktami rodzinnymi, a także kontynuację działalności biznesowej. Podczas spotkania będą mieli Państwo możliwość poznać nowe rozwiązanie, które może okazać się niezwykle korzystne w planowaniu sukcesyjnym i zarządzaniu majątkiem.

Brak wydarzeń do wyświetlenia

Kontakt w sprawie wydarzeń

Katarzyna Skibińska

Starszy specjalista