Wydarzenia, webinary i szkolenia

Zdobywaj wiedzę od najlepszych ekspertów. Bezpłatnie.

Przejrzyj harmonogram nadchodzących webinarów i innych wydarzeń Grant Thornton – skorzystaj z wiedzy i najlepszych pomysłów naszych ekspertów. Jeśli nie znajdziesz interesującego Ciebie wydarzenia, zapisz się na nasz webinarowy newsletter. Poinformujemy Cię o nowościach.

Kontakt w sprawie wydarzeń

Katarzyna Skibińska

Starszy specjalista

10 - 13 Stycznia

Wtorek - Piątek

10

Stycznia 2023

Wtorek

13

Stycznia 2023

Piątek

online

Konferencja "Nowy Rok z Grant Thornton". Trendy i wyzwania 2023

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję online, podczas której eksperci Grant Thornton omówią najważniejsze dla firm tematy, które warto mieć na uwadze wchodząc w nowy rok. Podczas tego czterodniowego wydarzenia, omówione zostaną następujące bloki tematyczne: Wyzwania prawne, Trendy rozwojowe, Wyzwania i trendy podatkowe, Wyzwania sprawozdawczości, Wyzwania Kadrowe, Trendy cyfrowe.

08 Grudnia

Czwartek

08

Grudnia 2022

Czwartek

online

9:00 - 12:40

Kongres Księgowych i Ekspertów Finansowych

Przedsiębiorcy oczekują od swoich księgowych już nie tylko znajomości prawa podatkowego czy sprawnego prowadzenia ksiąg rachunkowych, ale profesjonalnego doradztwa w zakresie nowoczesnego biznesu. A ten opiera się dziś na innowacjach nie tylko w rozwoju przedsiębiorstw, ale i w ich codziennym prowadzeniu. Weź udział w konferencji i poznaj najnowsze trendy i rozwiązania usprawniające pracę w księgowości!

08 Grudnia

Czwartek

08

Grudnia 2022

Czwartek

online

17:00 - 19:15

Debata podatkowa: "Ceny transferowe – aktualne tendencje i zagadnienia problemowe"

Obszar cen transferowych stanowi wciąż wyzwanie podatkowe dla wielu przedsiębiorstw, szczególnie tych działających transgranicznie. Epidemia COVID-19 sprokurowała również nowe pytania o jakość wieloletnich analiz porównawczych, o możliwość dokonywania następczych korekt cen transferowych, czy metodykę wyceny w warunkach niepewności. W ramach nowelizacji 2023 uchylono z mocą wsteczną przepisy dotyczące pośrednich transakcji rajowych. Specyfika materii cen transferowych implikuje spory podatkowe, należy zastanowić się między innymi, czy obowiązujące mechanizmy skutecznie przeciwdziałają podwójnemu opodatkowaniu? Nad tymi, ale i innymi zagadnieniami będą debatować w ramach XVI Debaty Podatkowej SGH przedstawiciele nauki, administracji podatkowej i doradcy podatkowi.

Brak wydarzeń do wyświetlenia

Kontakt w sprawie wydarzeń

Katarzyna Skibińska

Starszy specjalista