Wydarzenia, webinary i szkolenia

Zdobywaj wiedzę od najlepszych ekspertów. Bezpłatnie.

Przejrzyj harmonogram nadchodzących webinarów i innych wydarzeń Grant Thornton – skorzystaj z wiedzy i najlepszych pomysłów naszych ekspertów. Jeśli nie znajdziesz interesującego Ciebie wydarzenia, zapisz się na nasz newsletter. Poinformujemy Cię o nowościach.

Kontakt w sprawie wydarzeń

Katarzyna Skibińska

Starszy specjalista

30 Listopada

Czwartek

30

Listopada 2023

Czwartek

Zawiercie

Konferencja: „Rynek pracy w Polsce a stan polskiej gospodarki”

Zapraszamy na konferencję, poświęconą analizie wybranych aspektów wykorzystania Sztucznej Inteligencji w biznesie, a w szczególności na rynku pracy – „Rynek pracy w Polsce a stan polskiej gospodarki”.

21 Listopada

Wtorek

21

Listopada 2023

Wtorek

online

Najważniejsze zmiany w ochronie danych osobowych pracowników w 2023 r.

W 2023 roku zostały uchwalone zmiany w Kodeksie pracy obejmujące kwestie związane z ochroną danych osobowych. Zmiany dotyczą przede wszystkim kwestii pracy zdalnej oraz kontroli trzeźwości. Poza tym planowane jest przyjęcie nowej ustawy w sprawie ochrony sygnalistów. W związku z tym pracodawcy powinni podjąć działania mające na celu dostosowanie organizacji do zmieniających się przepisów. O czym należy pamiętać w kontekście ochrony danych osobowych uwzględniając ostatnie i planowane zmiany?

17 Listopada

Piątek

17

Listopada 2023

Piątek

Warszawa

Śniadanie biznesowe: Rewolucyjne zmiany w prawie pracy w 2023 - kluczowe aspekty prawne. Wpływ prawa i rynku na obecne trendy w miękkim HR

Tegoroczna nowelizacja Kodeksu pracy wzbudza duże zainteresowanie i niemało emocji, zarówno wśród pracodawców, jak i pracowników. Podczas spotkania omówimy najważniejsze ostatnie zmiany w prawie pracy i ich wpływ na firmy. Serdecznie zapraszamy.

Brak wydarzeń do wyświetlenia