Wydarzenia, webinary i szkolenia

Zdobywaj wiedzę od najlepszych ekspertów. Bezpłatnie.

Przejrzyj harmonogram nadchodzących webinarów i innych wydarzeń Grant Thornton – skorzystaj z wiedzy i najlepszych pomysłów naszych ekspertów. Jeśli nie znajdziesz interesującego Ciebie wydarzenia, zapisz się na nasz newsletter. Poinformujemy Cię o nowościach.

Kontakt w sprawie wydarzeń

Katarzyna Skibińska

Starszy specjalista

24 Kwietnia

Środa

24

Kwietnia 2024

Środa

online

Bezpłatny webinar: Wyzwania podatkowe dla międzynarodowych podmiotów w 2024 i 2025 roku (krajowy i globalny podatek minimalny, WHT)

Nadchodzący rok jest pełnym wyzwań, szczególnie dla podmiotów zagranicznych. Spóźniona implementacja Dyrektywy Pilar II, wdrożony krajowy podatek minimalny jak również zmieniająca się praktyka organów skarbowych względem podatku u źródła z pewnością to kluczowe wyzwania na nachodzące miesiące oraz cały 2025 rok. Serdecznie zapraszamy na webinar, podczas którego omówimy wyzwania podatkowe dla międzynarodowych podmiotów w 2024 i 2025 roku.

18 Kwietnia

Czwartek

18

Kwietnia 2024

Czwartek

Rzeszów

Kolacja biznesowa w Rzeszowie: Fundacja rodzinna - bezpieczeństwo majątku i optymalizacja inwestycji

Wspólnie z Izbą Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców chcących nawiązać nowe kontakty biznesowe na kolację biznesową, która odbędzie się 18 kwietnia w hotelu FALCON w Rzeszowie.

kwiecień 2024

kwiecień 2024

Poznań

Kurs certyfikacyjny dla Project Managerów (IPMA D)

Kurs certyfikacyjny dla Project Managerów IPMA 4-L-C to akredytowane szkolenie przygotowujące do uzyskania, rozpoznawalnego i uznawanego na całym świecie, międzynarodowego certyfikatu Certified Associate International Project Management Association (IPMA Poziom D). Szkolenie stawia w centrum Kierownika Projektu (Project Managera), który, jako osoba kompleksowo zarządzająca projektem, ma realny wpływ na sukces realizowanego przedsięwzięcia oraz wyznacza pożądane w całym zespole projektowym wzorce zachowań i kompetencji.

Brak wydarzeń do wyświetlenia

Najczęściej czytane