Wydarzenia, webinary i szkolenia

Zdobywaj wiedzę od najlepszych ekspertów. Bezpłatnie.

Przejrzyj harmonogram nadchodzących webinarów i innych wydarzeń Grant Thornton – skorzystaj z wiedzy i najlepszych pomysłów naszych ekspertów. Jeśli nie znajdziesz interesującego Ciebie wydarzenia, zapisz się na nasz newsletter. Poinformujemy Cię o nowościach.

Kontakt w sprawie wydarzeń

Katarzyna Skibińska

Starszy specjalista

22 Maja

Środa

22

Maja 2024

Środa

Wrocław

Spotkanie we Wrocławiu: Estoński CIT i Fundacje Rodzinne - nowoczesne narzędzia dla ochrony majątku i rozwoju firm

Dolnośląska Izba Gospodarcza i Grant Thornton serdecznie zapraszają przedsiębiorców na spotkanie, podczas którego eksperci Grant Thornton omówią warte uwagi rozwiązania dla firm prywatnych w Polsce. Przedstawią też wyzwania w zarządzaniu firmami prywatnymi i sposoby ich rozwiązania.

11 Kwietnia

Czwartek

11

Kwietnia 2024

Czwartek

Poznań

Śniadanie biznesowe: Kontrole w cenach transferowych – aspekty praktyczne

W ostatnim czasie istotność obszaru cen transferowych nieustannie rośnie, co jest efektem większego nacisku podatników na zarządzanie ryzykiem w ramach tego obszaru oraz zwiększonego zainteresowania organów podatkowych tym tematem, przede wszystkim w kontekście weryfikowania rozliczeń stosowanych przez podmioty działające w grupach kapitałowych. W związku z rosnącym zainteresowaniem organów podatkowych rośnie liczba kontroli cen transferowych i jednocześnie mają one coraz bardziej restrykcyjny charakter. Podstawowym narzędziem do typowania podatników do kontroli cen transferowych jest formularz TPR, w którym podatnicy ujawniają kluczowe dane oraz wyniki osiągnięte na realizacji transakcji z podmiotami powiązanymi. Dla organów podatkowych to nieocenione źródło informacji o rozliczeniach pomiędzy podmiotami powiązanymi, które dzięki swojej strukturze może stanowić szeroką bazę danych dotyczącą wszystkich podatników raportujących ceny transferowe. Eksperci z Grant Thornton omówią podstawowe kwestie związane z kontrolami podatkowymi cen transferowych oraz przedstawią ich praktyczny wymiar na wybranych case study.

29 Lutego

Czwartek

29

Lutego 2024

Czwartek

Lublin

Śniadanie biznesowe w Lublinie: Trendy i wyzwania dla biznesu w 2024 roku

W imieniu firmy Grant Thornton i Urzędu Miasta Lublin serdecznie zapraszamy średnie i duże firmy na bezpłatne śniadanie biznesowe z naszymi ekspertami, podczas którego omówimy trendy i wyzwania dla przedsiębiorców w 2024 roku.

Brak wydarzeń do wyświetlenia

Najczęściej czytane