fbpx

GrantThornton

Audyt Dojrzałości Cyfrowej

Treść artykułu

Audyt Dojrzałości Cyfrowej pomoże określić gotowość firmy do niezbędnych działań technologicznych w obliczu zmian w gospodarce.

Praca zdalna, spadek sprzedaży w tradycyjnych kanałach, konieczność wdrożenia narzędzi zarządzania kryzysowego to tylko niektóre z wyzwań z jakimi zmagają się firmy w ostatnim czasie.

Potrzebna jest długofalowa strategia i kompleksowe, dopasowane rozwiązania cyfrowe. Audyt Dojrzałości Cyfrowej to doskonałe narzędzie służące diagnozie i wsparciu w tym trudnym procesie.

Przeczytaj więcej o tym dlaczego warto i jak prowadzimy Audyt Dojrzałości Cyfrowej (Digital Maturity Audit).

Zakres usługi:

Określenie najpilniejszych potrzeb i uformowanie strategii cyfrowej wymaga specjalistycznej, interdyscyplinarnej wiedzy oraz dobrego zrozumienia potrzeb klientów i pracowników firmy.

Autorskie narzędzie do Audytu Dojrzałości Cyfrowej stworzyliśmy na bazie 10 lat doświadczeń w usprawnianiu procesów w polskich i zagranicznych firmach.

Audyt Potrzeb Cyfrowych możemy zrealizować stacjonarnie lub w trybie pracy zdalnej w kilku etapach:

Krok 1 – określenie obszarów analizy i zaplanowanie działań audytowych.

Krok 2 – analiza dokumentacji, zdalne wywiady z wskazanymi kluczowymi pracownikami, mapa AS-IS – stan obecny, określenie białych plam.

Krok 3analiza konkurencji i benchmark możliwości rozwoju cyfrowego na bazie trendów w Polsce i za granicą.

Krok 4 – opracowanie mapy SHOULD-BE z uwzględnieniem potencjałów rozwojowych i rekomendowanych kierunków rozwoju. Opracowanie strategii cyfrowej i mapy drogowej dla jej wdrożenia.

Jakie firmy powinny skorzystać ze wsparcia?

W obecnych warunkach, kiedy duża część biznesów pracuje zdalnie – cyfryzacja nie jest już tylko przewagą konkurencyjną – stała się sposobem na utrzymanie relacji z klientami, optymalizację kosztów działalności i sprawne zarządzanie. Firmy, które nie wykorzystają tego potencjału już teraz, mogą odciąć sobie szansę utrzymania się na rynku.

Wiedza o business design i cyberbezpieczeństwie na Twoim mailu

Piszemy i nagrywamy o business design, cyberbezpieczeństwie, transformacji cyfrowej oraz badaniach user experience. Nie przegap żadnego artykułu, wydarzenia i raportu!

Zarejestruj się na nasz newsletter Digital Drive i:

  • Zdobądź wiedzę pomocną w cyfrowym rozwoju biznesu
  • Wykorzystaj nasze doświadczenie i najnowsze podejście do realizacji projektów
  • Poznaj wskazówki i inspiracje w cyfryzacji procesów HR, obsługi klienta, sprzedaży
  • Dowiedz się jak zabezpieczyć dane i informacje w Twojej firmie

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Kontakt z Administratorem jest możliwy poprzez skrzynkę mailową, tj.: iod@pl.gt.com.

Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie  z przepisami prawa, na podstawie określonych podstaw i we wskazanych celach:

  1. Przesyłania informacji handlowej i/lub nawiązywania kontaktu – podstawa przetwarzania –  Twoja zgodą i/lub prawnie uzasadniony interes Administratora, za który należy uznać marketing usług i produktów własnych (tj. art. 6 ust. 1 lit. a i f RODO w związku z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 prawa telekomunikacyjnego).

Twoje dane osobowe mogą trafić do podmiotów przetwarzających danych osobowe na nasze zlecenie, tj. przede wszystkim obsługa mailingu oraz dostawców platform, na których umieszczamy wskazany raport. Wyżej wymienieni dostawcy mogą transferować Twoje dane osobowe do tzw. krajów trzecich, tj. poza EOG. Zgodnie z deklaracjami naszych dostawców usług zabezpieczeniem transferu są standardowe klauzule umowne lub odpowiednia decyzja Komisji Europejskiej. Pozostałe informacje o szczegółach przetwarzania, a w tym o odbiorcach danych, okresach przetwarzania, czy też na temat rozbudowanego katalogu praw podmiotów danych odnajdziesz w Polityce Prywatności.

Inne artykuły z kategorii: Konsulting cyfrowy Zobacz wszystkie

vCISO to nie body leasing

Coraz więcej organizacji jest świadomych zagrożeń bezpieczeństwa czyhających na ich dane. Większość z nich nie posiada jednak do tego odpowiednich zasobów w postaci zespołu zarządzającego bezpieczeństwem nadzorowanego przez szefa bezpieczeństwa – CISO.  Ze względu na…

Najczęściej czytane