fbpx

Audyt Dojrzałości Cyfrowej

Treść artykułu

Audyt Dojrzałości Cyfrowej pomoże określić gotowość firmy do niezbędnych działań technologicznych w obliczu zmian w gospodarce.

Praca zdalna, spadek sprzedaży w tradycyjnych kanałach, konieczność wdrożenia narzędzi zarządzania kryzysowego to tylko niektóre z wyzwań z jakimi zmagają się firmy w ostatnim czasie.

Potrzebna jest długofalowa strategia i kompleksowe, dopasowane rozwiązania cyfrowe. Audyt Dojrzałości Cyfrowej to doskonałe narzędzie służące diagnozie i wsparciu w tym trudnym procesie.

Przeczytaj więcej o tym dlaczego warto i jak prowadzimy Audyt Dojrzałości Cyfrowej (Digital Maturity Audit).

Zakres usługi:

Określenie najpilniejszych potrzeb i uformowanie strategii cyfrowej wymaga specjalistycznej, interdyscyplinarnej wiedzy oraz dobrego zrozumienia potrzeb klientów i pracowników firmy.

Autorskie narzędzie do Audytu Dojrzałości Cyfrowej stworzyliśmy na bazie 10 lat doświadczeń w usprawnianiu procesów w polskich i zagranicznych firmach.

W ramach audytu:

  • Ocenimy potencjał rozwoju w poszczególnych obszarach działania firmy przy zastosowaniu rozwiązań cyfrowych.
  • Określimy i zaproponujemy strategię cyfrową, uwzględniając obszary, w których cyfryzacja przyniosłaby realne oszczędności oraz korzyści dla pracowników i klientów w obliczu zmian w gospodarce.

Audyt Potrzeb Cyfrowych możemy zrealizować stacjonarnie lub w trybie pracy zdalnej w kilku etapach:

Jakie firmy powinny skorzystać ze wsparcia?

W obecnych warunkach, kiedy duża część biznesów pracuje zdalnie – cyfryzacja nie jest już tylko przewagą konkurencyjną – stała się sposobem na utrzymanie relacji z klientami, optymalizację kosztów działalności i sprawne zarządzanie. Firmy, które nie wykorzystają tego potencjału już teraz, mogą odciąć sobie szansę utrzymania się na rynku.

Inne artykuły z kategorii: Konsulting cyfrowy Zobacz wszystkie

vCISO to nie body leasing

Coraz więcej organizacji jest świadomych zagrożeń bezpieczeństwa czyhających na ich dane. Większość z nich nie posiada jednak do tego odpowiednich zasobów w postaci zespołu zarządzającego bezpieczeństwem nadzorowanego przez szefa bezpieczeństwa – CISO.  Ze względu na…

Najczęściej czytane