Outsourcing finansowo-księgowy

Outsourcing finansowo-księgowy prowadzi do zwiększenia efektywności przez przekazanie specjalistom Grant Thornton realizacji funkcji związanych z rachunkowością firmy. Wybierając outsourcing rachunkowości i inne usługi księgowe redukujesz koszty, minimalizujesz ryzyko operacyjne, a także zapewniasz sobie swobodę i ciągłość działania.

Skontaktuj się

Magdalena Marcinowska

Partner (Outsourcing Poznań)

Skontaktuj się

Monika Smulewicz

Partner (Outsourcing Warszawa)

Outsourcing rachunkowości podnosi efektywność procesów podejmowanych w firmie. Specjaliści Grant Thornton realizują zadania z zakresu pełnej księgowości, prowadzenia ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości rachunkowo-finansowej. Ponadto doradzamy klientowi w zakresie rachunkowości zarządczej i organizacji procesów związanych z rachunkowością. 

Dla kogo jest outsourcing finansowo-księgowy?

 1. Dla średnich i dużych firm, które wymagają profesjonalizmu oraz ciągłości obsługi
  w każdych okolicznościach – np. deweloperskich czy produkcyjnych.
 2. Dla dynamicznych mniejszych firm, które chcą mieć pewność, że wywiązują się ze wszystkich obowiązków zgodnie z aktualnymi przepisami i na czas oraz chcą się skupić na rdzeniu biznesu – to księgowość dla firm z Poznania, Warszawy, Katowic, Wrocławia, Torunia, Bydgoszczy i innych miast.
 3. Dla rozproszonych organizacji funkcjonujących w różnych jurysdykcjach – w tym księgowość dla dużego e-commerce czy firm transportowych – ceniących przekrojową wiedzę i doświadczenie płynące z obsługi złożonych, międzynarodowych projektów.
RAPORT Outsourcing 2019-2025 – zmiany i trendy

Analiza wyników i perspektyw outsourcingu finansowoksięgowego i kadrowopłacowego na przykładzie liderów usług BPS w sieci Grant Thornton

Czytaj

Dlaczego Grant Thornton?

Outsourcing wielokrotnie nagradzany

20 kwietnia 2023 roku podczas Outsourcing Stars zostaliśmy wyróżnieni spośród trzech najlepszych firm w kategorii „Księgowość, kadry i płace”. Outsourcing Stars to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce.

Decydując się na outsourcing rachunkowości z Grant Thornton, zyskujesz pewność, że doświadczenie oraz wiedza naszych specjalistów znajdą odzwierciedlenie w funkcjonowaniu Twojej firmy, a Twoje księgi rachunkowe będą prowadzone rzetelnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Outsourcing finansowo-księgowy z Grant Thornton to usługa skrojona na miarę Twoich potrzeb.

 • 29 lat

  działalności w Polsce

 • 900+

  pracowników w 8 miastach

 • 2200+

  zadowolonych Klientów

Zapytaj o ofertę usługi

Outsourcing finansowo-księgowy

Skontaktujmy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym aby porozmawiać o Twoich potrzebach i dopasować do nich naszą ofertę.

Poproś o kontakt

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing finansowo-księgowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów