fbpx

GrantThornton

Treść artykułu

Outsourcing finansowo-księgowy polega na przejęciu obsługi wybranych zadań księgowych przez zewnętrznych ekspertów. Dzięki temu rośnie efektywność obsługi księgowej, a spadają koszty i ryzyko operacyjne. Zapewniona jest ciągłość działania firmy i możliwość koncentracji na głównym obszarze działalności.

Outsourcing rachunkowości podnosi efektywność procesów podejmowanych w firmie. Specjaliści Grant Thornton realizują zadania z zakresu pełnej księgowości, prowadzenia ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości rachunkowo-finansowej. Ponadto doradzamy klientowi w zakresie rachunkowości zarządczej i organizacji procesów związanych z rachunkowością. 

Sprawdź e-Sprawozdania Grant Thornton

Dla kogo jest outsourcing finansowo-księgowy?

  1. Dla średnich i dużych firm, które wymagają profesjonalizmu oraz ciągłości obsługi
    w każdych okolicznościach – np. deweloperskich czy produkcyjnych.
  2. Dla dynamicznych mniejszych firm, które chcą mieć pewność, że wywiązują się ze wszystkich obowiązków zgodnie z aktualnymi przepisami i na czas oraz chcą się skupić na rdzeniu biznesu – to księgowość dla firm z Poznania, Warszawy, Katowic, Wrocławia, Torunia, Bydgoszczy i innych miast.
  3. Dla rozproszonych organizacji funkcjonujących w różnych jurysdykcjach – w tym księgowość dla dużego e-commerce czy firm transportowych – ceniących przekrojową wiedzę i doświadczenie płynące z obsługi złożonych, międzynarodowych projektów.

Jakie zalety ma outsourcing księgowości Grant Thornton?

  • Niższe koszty i ryzyko operacyjne
  • Większy profesjonalizm i doświadczenie
  • Koncentracja na rdzeniu biznesu

Nasze nagrody i wyróżnienia

24 czerwca 2021 roku zdobyliśmy statuetkę Outsourcing Stars w kategorii Księgowość, kadry i płace. Outsourcing Stars to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce.

Zobacz prezentację

Masz pytania? Chcesz się dowiedzieć ile możesz zyskać dzięki outsourcingowi usług księgowych?

Skontaktuj się nami jeszcze dziś!

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing finansowo-księgowy Zobacz wszystkie

Wady i zalety Krajowego Systemu e-Faktur

Rada Unii Europejskiej 17 czerwca br. wydała decyzję wykonawczą w sprawie upoważnienia Polski do wprowadzenia obligatoryjnego systemu e-Fakturowania. Jakie problemy w związku z wdrożeniem KSeF mogą spotkać przedsiębiorców oraz jakie korzyści wiążą się z jego…

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing finansowo-księgowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane