fbpx

Anna Łuńska

Partner

Biografia

Ania ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Specjalizuje się między innymi w zakresie tax compliance, uczestnicząc w cyklicznych spotkaniach European Tax Compliance Collaboration Meeting.

Do obszarów jej zainteresowań należy także wdrażanie usprawnień w toku bieżącej realizacji kontraktów, w celu uzyskania perfekcyjnego standardu obsługi. Swoje kompetencje regularnie podnosi podczas międzynarodowych konwentów Business Process Solutions, organizowanych z ramienia Grant Thornton International.

Na co dzień nadzoruje i koordynuje pracę zespołów realizujących usługi outsourcingu finansowo-księgowego dla polskich i międzynarodowych spółek, kładąc nacisk na doskonalenie procesów.

Od 17 lat związana z Grant Thornton. Absolwentka Wydziału Ekonomii oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Rachunkowości i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Ostatnie publikacje

Rachunkowość extra vergine

Redukcja kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości, dostęp do wyspecjalizowanej wiedzy bez angażowania zasobów przedsiębiorstwa w jej pozyskanie i utrzymanie, zwiększenie elastyczności przy obniżonym ryzyku działalności…

Nasi eksperci