Doradztwo europejskie

Doradztwo europejskie Grant Thornton jest wsparciem dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych oraz innych podmiotów w procesie pozyskiwania funduszy dotacyjnych w tym środków z budżetu unii europejskiej.

Wsparcie w pozyskaniu środków na rozwój

Jednym z najistotniejszych elementów w pozyskiwaniu funduszy dotacyjnych jest poszukiwanie i dopasowanie odpowiedniego programu do konkretnego projektu. Doradztwo europejskie Grant Thornton pomaga klientom w skutecznym aplikowaniu o te środki. Prawidłowe opracowanie wniosków aplikacyjnych oraz przygotowanie załączników spełniających wszystkie niezbędne wymagania formalne i merytoryczne zwiększają szansę na pozyskanie funduszy i dają naszym Klientom szansę na ich rozwój.

Fundusze europejskie dla firm 2021-2027

W nowej perspektywie finansowej Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 przedsiębiorstwa będą mogły ponownie skorzystać z licznych możliwości dofinansowania.

Poznaj je!

Dlaczego Grant Thornton?

Współpracuj z doświadczonymi doradcami

Zespół kilkunastu doradców Grant Thornton w zakresie pozyskiwania środków pomocowych posiada niezbędne doświadczenia i kompetencje w zakresie aplikowania oraz rozliczania projektów. Są one potwierdzone, między innymi, licznymi pozyskanymi dotacjami dla naszych klientów.

  • 29 lat

    działalności w Polsce

  • 900+

    pracowników w 8 miastach

  • 2200+

    Klientów rocznie

Zapytaj o ofertę usługi

Doradztwo europejskie

Skontaktujmy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym aby porozmawiać o Twoich potrzebach i dopasować do nich naszą ofertę.

Poproś o kontakt

Usługi Grant Thornton z obszaru: Doradztwo europejskie

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów