Edward Nieboj

Partner Zarządzający

Biografia

Partner Zarządzający Departamentem Outsourcingu w Grant Thornton. Odpowiada za kreowanie i wdrażanie strategii departamentu. Jednym z głównym obszarów jego uwagi są projekty związane z rozwojem technologicznym usług a także doskonaleniem oferty wartości dla klienta. Jest członkiem komitetu outsourcingu w ramach sieci Grant Thornton, który koncentruje się na budowaniu rozwiązań dla klientów międzynarodowych.

Związany z firmą od 2003 roku, na początku jako Kierownik Zespołu Księgowego, a potem jako Dyrektor Finansowo Administracyjny. W przeszłości pełnił również rolę Partnera ds. niezależności, a także nadzorując zespół IT był odpowiedzialny za kluczowe projekty informatyczne realizowane w firmie w tym za rozwój systemu ERP. Sprawował kluczową rolę w procesie nabycia, a potem integracji FPA Group sp. z o.o.

Przed rozpoczęciem kariery w Grant Thornton pracował w E&Y w dziale audytu.

Posiada uprawnienia Biegłego Rewidenta oraz certyfikat CIA (Certified Internal Auditor). Jest członkiem ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Absolwent Akademii Ekonomicznej o specjalności Rachunkowość. Bierze aktywny udział w pracach ABSL (Association of Business Service Leaders).

Ostatnie publikacje autora

Zobacz więcej