fbpx

GrantThornton

Magdalena Marcinowska

Partner (Outsourcing Poznań)

Biografia

Payroll Partner, związana z Grant Thornton od 2000 roku. Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w outsourcingu płac, kadr oraz rachunkowości dla podmiotów działających na rynku polskim i zagranicznym.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw) oraz studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Ceniona prelegentka konferencji i kongresów. Autorka licznych specjalistycznych publikacji, aktywnie współpracująca z branżowymi mediami.

W trakcie swojej kariery zrealizowała blisko 200 kontraktów płacowo-kadrowych. Optymalizuje i upraszcza procesy płacowo – kadrowe przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. W Grant Thornton odpowiada za standard oferowanych usług i rozwiązań dla Klientów.

Ostatnie publikacje

Strajk nauczycieli, czyli kłopot pracującego rodzica

Zapowiadany strajk nauczycieli wzbudza obawy pracujących rodziców, a także niepokój wśród przedsiębiorców, którzy muszą liczyć się z brakami kadrowymi w firmach. Jak usprawiedliwić nieobecność związaną z zapewnieniem opieki dziecku? Sprawdź, jakie rozwiązania przewiduje prawo pracy.

Nasi eksperci