Z radością informujemy, że zespół Grant Thornton pełnił rolę wyłącznego doradcy finansowego, podatkowego i prawnego na rzecz właścicieli Instal Bud Pecyna w procesie sprzedaży 100% udziałów spółki na rzecz Euroklimat.

W ramach transakcji przeprowadziliśmy sprzedających i spółkę przez wszystkie etapy procesu transakcyjnego, obejmujące między innymi przygotowanie analiz finansowych i prezentacji o spółce, wsparcie w due diligence spółki oraz negocjacje aspektów finansowych, podatkowych, biznesowych oraz prawnych transakcji, w tym wypracowanie umowy sprzedaży udziałów i pozostałej dokumentacji transakcyjnej.

Instal Bud Pecyna jest firmą działająca na rynku projektowo – wykonawczym, specjalizującą się w kompleksowej obsłudze budów począwszy od budynków średniej wielkości, a skończywszy na dużych halach produkcyjnych i magazynowych.

Euroklimat należy do czeskiej grupy energetycznej CEZ. Firma świadczy kompleksową gamę usług instalacyjnych dla budynków, w tym instalacje grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne (systemy HVAC), instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne oraz systemy sterowania i automatyzacji urządzeń.

 

 

 

 

Skorzystaj z naszych usług z zakresu Fuzje i Przejęcia
Dowiedz się więcej