Nieodpłatne konsultacje z doradcą podatkowym

„Twarzą w twarz” to cztery tematyczne tygodnie bezpłatnych konsultacji online z doradcami podatkowymi w formule Jeden na jeden – Ty i doradca podatkowy.

Będziesz mógł porozmawiać o swoich konkretnych wątpliwościach i zaczerpnąć porad ekspertów.

Cztery tematyczne tygodnie:

  • 1. Tydzień Badań i Rozwoju (ulga B+R)
  • 2. Tydzień Innowacji (ulga IP Box)
  • 3. Tydzień Inwestycji (ulga inwestycyjna PSI)
  • 4. Tydzień Bezpieczeństwa (Procedury podatkowe)

Poniżej znajdziesz szczegółowe opisy.

Zapisz się już dziś, gdyż liczba dostępnych godzin jest ograniczona – zapisy na dole strony ↓

Skontaktuj się

Małgorzata Samborska

Partner, Doradca Podatkowy

08-12.06 | Tydzień Badań i Rozwoju (ulga B+R) – otrzymaj zwrot 19% wydatków!

Czy rozważałeś skorzystanie z ulgi B+R, ale nie byłeś pewien czy jest ona dla Twojej firmy? A może już ją wdrożyłeś, ale nie jesteś pewien czy wykorzystujesz ją w pełni? Jeżeli jesteś ciekaw jakie korzyści podatkowe możesz osiągnąć dzięki uldze B+R i czy kwalifikujesz się do niej, ale dotychczas nie miałeś okazji o to zapytać – zapisz się na nieodpłatne konsultacje z doradcą podatkowym Grant Thornton. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Być może Twoja firma może odzyskać 19% ponoszonych wydatków, co w dobie COVID-19 może okazać się dużym wsparciem – sprawdź!

Konsultacji udziela doradca podatkowy: Michał Rodak

W formularzu zapisu wybierz opcję „Tydzień Badań i Rozwoju” ↓

15-19.06 | Tydzień Innowacji (ulga IP Box) – opodatkuj dochód stawką 5%!

Czy wiesz, że istnieje możliwość opodatkowania dochodu stawką wynoszącą 5%? Tak! Pięć procent! Jeżeli osiągasz dochód np. ze sprzedaży programów komputerowych, patentu lub wzoru użytkowego, prawdopodobnie kwalifikujesz się do tzw. ulgi IP Box. Oznacza to, że całość albo część Twojego dochodu może być opodatkowana preferencyjną stawką. Jeżeli dotychczas nie miałeś możliwości skonsultowania prawa do skorzystania z tej ulgi, dajemy Ci ją dzisiaj – umów się na nieodpłatną konsultację z naszym doradcą podatkowym. Opodatkowanie dochodów 5% stawką, w dobie COVID-19, to duże wsparcie – sprawdź, czy możesz z niego skorzystać.

Konsultacji udziela doradca podatkowy: Michał Rodak

W formularzu zapisu wybierz opcję „Tydzień Innowacji”) ↓

22-26.06 | Tydzień Inwestycji (Ulga inwestycyjna – Polska Strefa Inwestycji) – odzyskaj do 70% wydatków jako zwolnienie podatkowe!

Tworzysz nowy zakład produkcyjny lub planujesz rozbudowę istniejącego? A może stale ponosisz wydatki na kupno nowych i ulepszenie posiadanych maszyn i zastanawiasz się, czy z tego tytułu nie możesz skorzystać z jakiejś ulgi? Pamiętaj o Polskiej Strefie Inwestycji – dzięki niej cała Polska stała się specjalną strefą ekonomiczną i ze zwolnienia z podatku można skorzystać praktycznie wszędzie! Jeżeli zastanawiasz się, ile musisz wydać i jakie inne warunki spełnić, aby uzyskać prawo do ulgi oraz ile wydatków możesz w ten sposób odzyskać – na te pytania odpowie Ci w ramach nieodpłatnej konsultacji nasz Doradca podatkowy!

Konsultacji udziela doradca podatkowy: Łukasz Kempa

W formularzu zapisu wybierz opcję „Tydzień Inwestycji” ↓

29.06 – 03.07 | Tydzień Bezpieczeństwa (Procedury podatkowe) – Przygotuj się na wzmożone kontrole podatkowe!

Dziurę w budżecie trzeba będzie zasypać i wiemy, że urzędnicy mają na to wiele sposobów. Nie czekaj bezczynnie; umów się z ekspertem Grant Thornton i ustal, jak przygotować się na wzmożone kontrole. Czy w procesy rozliczeń podatkowych trzeba angażować innych pracowników niż księgowi? Jak ustalać ryzyko związane z kontrahentami? Jakie dokumenty należy zbierać? Pod jakim kątem weryfikować własne rozliczenia podatkowe, zanim zrobi to fiskus? Uzyskaj odpowiedzi na te pytania i zapewnij sobie bezpieczeństwo rozliczeń!

Konsultacji udziela doradca podatkowy: Łukasz Kempa

W formularzu zapisu wybierz opcję „Tydzień Bezpieczeństwa” ↓

Zapisz się na nieodpłatną konsultację online twarzą w twarz z doradcą podatkowym!

Nie przegap możliwości nieodpłatnego skonsultowania podatkowej sytuacji Twojej firmy z jednym z doświadczonych doradców podatkowych Grant Thornton.

  • wypełnij formularz zgłoszeniowy;
  • czekaj na kontakt od nas w sprawie doszczegółowienia terminu konsultacji;
  •  spotkaj się z naszym ekspertem „Twarzą w twarz” za pośrednictwem wybranego komunikatora video

Czas jednej konsultacji przewidujemy na ok. 30 min, z możliwością jej wydłużenia. Organizator ogranicza zakres konsultacji ściśle do tematyki obowiązującej w ramach akcji promocyjnej i zastrzega sobie prawo do odmowy konsultacji wykraczającej poza jej ramy. Organizator nie gwarantuje w ramach akcji udzielenia porad rozstrzygających definitywnie kwestie merytoryczne