fbpx

Dołącz do nas!

Niezależnie od tego…

… czy wolisz pracować w międzynarodowej korporacji czy w małym lokalnym biurze. Tutaj znajdziesz klimat obu z nich.

… czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem czy doświadczonym specjalistą. Tutaj każdemu dajemy możliwość rozwoju.

… jaki masz charakter i osobowość, jak planujesz swoją karierę, co Cię pociąga i fascynuje. Tutaj pozwolimy Ci być sobą.

Tutaj czeka na Ciebie wiele możliwości. Możesz poszerzać horyzonty. Możesz więcej!

Etapy rekrutacji

1. Jak do nas dołączyć?

Proces rekrutacyjny jest nie tylko po to, abyśmy wyselekcjonowali najlepszych kandydatów. To także okazja dla Ciebie – na zapoznanie się z naszą kulturą i odkrycie indywidulanych możliwości rozwoju. Chcemy się upewnić, że współpraca będzie obustronną korzyścią.

2. Znajdź interesujące Cię stanowisko i aplikuj.

W zakładce Aktualne oferty pracy znajdziesz listę stanowisk, na które właśnie rekrutujemy. Zobacz, czy obecnie poszukujemy kogoś z Twoim doświadczeniem. Jeśli oferta wydaje Ci się interesująca – aplikuj. Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny w języku polskim.

3. Rozmowa

Jeśli zaciekawi nas Twoja kandydatura, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną z osobą z działu HR. Prawdopodobnie zostaniesz też poproszony o rozwiązanie testu z języka angielskiego. Podczas rozmowy możesz dowiedzieć się, jak wygląda rozwój pracowników w naszej firmie, zapytamy się o Twoje oczekiwania i dotychczasowe doświadczenia. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i opowiemy o pracy w Grant Thornton.

4. Spotkanie z przyszłym szefem

Jeśli pomyślnie przejdziesz pierwszy etap rekrutacji, zaprosimy Cię na spotkanie z przedstawicielem zespołu, do którego aplikujesz. Będziecie mogli porozmawiać o specyfice pracy i zweryfikować, czy chcielibyście razem pracować. Być może zostaniesz również poproszony o rozwiązanie testów kompetencyjnych, które stanowią dodatkowe narzędzie rekrutacyjne i sprawdzają Twoją wiedzę i umiejętności. Na tym etapie zostaną również omówione warunki zatrudnienia.

5. Feedback

Do każdego kandydata powrócimy z informacją zwrotną. Jeśli podtrzymujesz chęć pracy w naszej firmie i odpowiadasz naszym oczekiwaniom, złożymy Ci ofertę. Jeśli nie – wyjaśnimy powody naszej decyzji.

Do zobaczenia!