Artykuły spożywcze i napoje

Kontakt

W sektorze spożywczym zachowania konsumentów mogą zmieniać się w szybkim tempie, stawiając przed Twoją firmą i pracownikami wysokie wymagania.

Zmiany, które następują to m.in. pojawianie się nowych definicji zdrowego odżywiania, starzenie się społeczeństwa wywołujące zmieniające się potrzeby, wzrost popytu na wyroby lokalne czy powstawanie marek własnych. By móc elastycznie reagować, musisz być przygotowany i wykorzystywać najnowsze trendy w celu optymalizacji wydajności i osiągnięcia wzrostu.

Współpracujemy z szeroką gamą firm, od międzynarodowych producentów żywności i napojów, po sklepy spożywcze, czy restauracje, doradzając w zakresie restrukturyzacji i reorganizacji, doskonalenia procesów czy zarządzania łańcuchem dostaw.

Formułujemy politykę przejęć i fuzji, zapewniamy wsparcie podatkowe i audytorskie, a także doradzamy w innych aspektach biznesu. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania stworzone do kreowania wzrostu oraz tworzenia wartości dla różnorodnych grup interesariuszy, w tym najważniejszych – ich klientów.

 

Wybrane Publikacje

Koniec opłat „półkowych” coraz bardziej realny

Czytaj więcej →

Alkohol skażony – powracający temat

Czytaj więcej →

Podatek handlowy zawieszony, ale może powrócić w innej formie

Czytaj więcej →
Skontaktuj się z nami