fbpx

Kongres Dyrektorów Finansowych w Warszawie

Treść artykułu

Serdecznie zapraszamy na finałowy Kongres Dyrektorów Finansowych, który odbędzie się 25 września w hotelu InterContinental w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest cyfryzacja i robotyzacja biznesu z punktu widzenia CFO. Gośćmi specjalnymi spotkania będą Andrzej Sadowski (Prezydent Centrum im. Adama Smitha) i Joanna Pajkowska (pierwsza Polka i dziesiąta kobieta na swiecie, która samotnie i bez zawijania do portów opłynęła świat).

Inicjatywa Dyrektor Finansowy Roku to największy i najdłużej organizowany w Polsce projekt dedykowany społeczności osób zarządzających finansami przedsiębiorstw. W trakcie prezentacji i paneli dyskusyjnych, wybitni eksperci wraz z przedstawicielami biznesu będą analizować wyzwania, jakie firmy muszą podejmować w codziennej pracy.

Podczas Kongresu zostaną poruszone m.in. poniże tematy:

  • Wyzwania i zagrożenia dla polskiej gospodarki
  • Eksperyment fiskalny w czasach globalnej dekoniunktury
  • Split payment, PPK, MDR
  • Trendy w polskich firmach – prezentacja wyników 6. Edycji badania wśród polskich CFO
  • Czas przełomu dla finansistów – transformacja cyfrowa czy ewolucja biznesu

Podczas Gali w Warszawie zostaną także ogłoszone wyniki konkursu „Dyrektor Finansowy Roku”. Grant Thornton jest audytorem konkursu.

Udział w kongresie jest bezpłatny dla dyrektorów finansowych oraz osób nadzorujących finanse firm. Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie internetowej projektu.

Dyrektor Finansowy Roku w Warszawie

Najczęściej czytane