fbpx

Ogólnopolski cykl kongresów dyrektorów finansowych

Treść artykułu

Serdecznie zapraszamy do Sopotu, Poznania, Krakowa, Wrocławia oraz Warszawy na kongresy dyrektorów finansowych, które są skierowane do przedstawicieli finansów przedsiębiorstw. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań jest cyfryzacja i robotyzacja biznesu z punktu widzenia CFO. Partnerem cyklu jest firma Grant Thornton.

Inicjatywa Dyrektor Finansowy Roku to największy i najdłużej organizowany w Polsce projekt dedykowany społeczności osób zarządzających finansami przedsiębiorstw. W trakcie prezentacji i paneli dyskusyjnych, wybitni eksperci wraz z przedstawicielami biznesu będą analizować wyzwania, jakie firmy muszą podejmować w codziennej pracy.

Gościem specjalnym spotkań regionalnych będzie Vadym Melnyk – CEO & Founder Cervi Robotics zajmującej się tworzeniem i produkcją robotów oraz dronów, m.in. dla Europejskiej Agencji Kosmicznej, największych korporacji oraz startupów z całego świata. W swoim wystąpieniu „Will Robots Take My Job?” zaprezentuje mechanizmy inwestowania w nowe technologie oraz podpowie, jak budować przewagę konkurencyjną, m.in.: Digital Transformation, Blue Ocean i From Zero to One.

Udział w kongresach jest bezpłatny dla dyrektorów finansowych oraz osób nadzorujących finanse firm. Rejestracji można dokonać na oficjalnej stronie internetowej projektu: www.dyrektorfinansowyroku.pl.

  • Sopot – 21 marca, hotel Sheraton, ul. Powstańców Warszawy 10
  • Poznań – 28 marca, hotel Andersia, Plac Andersa 3
  • Kraków – 11 kwietnia, hotel Sheraton, ul. Powiśle 7 
  • Wrocław – 9 maja, hotel DoubleTree by Hilton, ul. Podwale 84 
  • Warszawa – 25 września, hotel InterContinental, ul. Emilii Plater 49

KONKURS DFR

Tradycyjnie, równolegle z cyklem kongresów została zainagurowana XIV edycja konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Aplikowanie – prezentacja swoich dokonań za 2018 rok – rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa do 21 czerwca. Swój udział w konkursie można zgłosić poprzez ankietę, dostępną na oficjalnej stronie projektu www.dyrektorfinansowyroku.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas finałowego kongresu w Warszawie, który odbędzie się 25 września.

Grant Thornton jest audytorem konkursu.

Najczęściej czytane