fbpx

Treść artykułu

Chcemy zrewolucjonizować sposób świadczenia usług cyberbezpieczeństwa. Oferujemy Wam pakiet usług w formule modułowej. Dzięki niemu możecie dołączyć do grona bezpiecznych firm, nie ponosząc przy tym ogromnych inwestycji.

Skąd takie podejście? Bezpieczeństwo stało się ważnym czynnikiem warunkującym współpracę z partnerami biznesowymi, a wymagania bezpieczeństwa stanowią integralną część umowy handlowej. W takich warunkach firma, która nie ma swojego działu bezpieczeństwa i sprawdzonych metodyk, traci pozycję konkurencyjną i dostęp do rynku. Zauważyliśmy, że lista krytycznych potrzeb firmy w takich sytuacjach jest często powtarzalna, co w konsekwencji pozwoliło nam ułożyć ofertę naszego wsparcia w konkretne moduły o niskim koszcie i krótkim czasie wdrożenia.

Poznaj cenę każdego modułu

(.pdf, Rozmiar: 1,05 MB)

Pakiet bezpieczeństwa – moduły

Wskazówki i wytyczne wdrożenia bezpieczeństwa informacji w firmie, obejmujące instrukcję korzystania z pakietu bezpieczeństwa informacji.

DARMOWY przy zakupie dowolnego pakietu lub i wyrażeniu zgody na newsletter

2-godzinny warsztat wprowadzający on-line, zaadresowany do kadry zarządzającej (0,5h) i kluczowych osób w firmie odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji (1,5h).

Lista zagadnień i cena warsztatu: strona 4. oferty

Kwestionariusz umożliwiający ocenę poziomu bezpieczeństwa w firmie oraz gotowości do wdrożenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji i certyfikacji zgodności z normą ISO 27001.

Szczegóły i cena: strona 4. oferty

Podstawowy zestaw informacji ułatwiających wdrożenie ogólnej polityki bezpieczeństwa informacji w firmie, określenie ról i odpowiedzialności oraz uruchomienie podstawowych działań w zakresie bezpieczeństwa informacji w firmie.

Szczegóły i cena: strona 5. oferty

Zestaw polityk definiujących szczegółowo procesy zarządzania bezpieczeństwem informacji. Dokumentacja uwzględnia wymagania w zakresie ochrony danych osobowych (RODO).

Szczegółowa lista polityk i cena: strona 5. oferty

Plan wdrożenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji na potrzeby certyfikacji zgodności z normą ISO 27001, wraz z wykazem zabezpieczeń i czynności niezbędnych do uzyskania certyfikacji. Pula 10 godzin konsultacji w ramach wsparcia we wdrożeniu i przygotowaniu do certyfikacji.

Szczegóły i cena: strona 7. oferty

Zestaw dokumentów wymagany do certyfikacji za zgodność z normą ISO 27001 oraz dobrymi praktykami. Zestaw dokumentów stanowi rozsądne minimum do uzyskania zgodności z normą.

Szczegóły zestawu i cena: strona 7. oferty

Szablony rejestrów i katalogów z przykładem wypełnienia. Zestaw dokumentów wymagany do certyfikacji za zgodność z normą ISO 27001 do dostosowania do specyfiki organizacji.

Lista szablonów i cena: strona 7. oferty

Dodatkowe konsultacje on-line z ekspertem bezpieczeństwa informacji.

Szczegóły zestawu i cena: strona 8. oferty

Stała opieka zespołu ekspertów w utrzymaniu i podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa informacji w firmie.

Usługa polega na wsparciu firmy w zarządzaniu bezpieczeństwem i ma charakter usługi ciągłej świadczonej przez okres kolejnych 12 miesięcy z możliwością wydłużenia okresu wsparcia na kolejne okresy.

Szczegóły zestawu i cena: strona 8. oferty

Jak to działa?

Zapisz się na nasz newsletter o transformacji cyfrowej biznesu!

Raz na trzy tygodnie wyślemy Tobie paczkę praktycznych porad i instrukcji, które możesz wdrożyć w swojej firmie.

Zarejestruj się już dziś i odbierz od nas bezpłatnie: Przewodnik wdrożeniowy systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji

Co znajdziesz w newsletterze?

  • Praktyczną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego firmy
  • Konkretne porady prowadzące Twoją firmę przez digitalizację Twoich usług
  • Porady ekspertów z zakresu User Experience

Zapraszamy do kontaktu!

Inne artykuły z kategorii: Konsulting cyfrowy Zobacz wszystkie

vCISO to nie body leasing

Coraz więcej organizacji jest świadomych zagrożeń bezpieczeństwa czyhających na ich dane. Większość z nich nie posiada jednak do tego odpowiednich zasobów w postaci zespołu zarządzającego bezpieczeństwem nadzorowanego przez szefa bezpieczeństwa – CISO.  Ze względu na…

Najczęściej czytane