Eksperci Grant Thornton wsparli Lyvia Group w procesie przejęcia IT Systems & Solutions sp. z o.o., spółki specjalizującej się w innowacyjnych rozwiązaniach chmurowych oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwie IT.

Zespół Grant Thornton, w składzie: Katarzyna Buda, Katarzyna Ciesielska, Dominika Ryngwelska oraz Dariusz Gałązka wspierał Lyvia Group w zakresie due diligence finansowego oraz podatkowego, a także doradztwa transakcyjnego w zakresie między innymi negocjacji ceny oraz finansowych aspektów dokumentacji transakcyjnej.

Lyvia Group to europejska grupa biznesowa koncentrująca się na dostarczaniu niszowego oprogramowania i usług eksperckich o znaczeniu krytycznym dla biznesu, a także wiodących rozwiązań i usług eksperckich w zakresie rozwoju marki.

IT Systems & Solutions (ITSS) to jedna z czołowych firm technologicznych na polskim rynku IT. Dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla sektora prywatnego oraz publicznego. ITSS jest ekspertem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań chmurowych oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT. Jako integrator rozwiązań informatycznych, ITSS oferuje profesjonalne usługi w zakresie doradztwa i analizy potrzeb klienta, projektowania, budowy i optymalizacji środowiska informatycznego oraz wdrożenia i usług serwisowych.

To druga transakcja Lyvia Group w Polsce. W jej efekcie grupa powiększyła się o pierwszą spółkę działającą w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Sprawdź inne transakcje Grant Thornton

Skorzystaj z naszych usług z zakresu: Due diligence finansowe i podatkowe
Dowiedz się więcej