Z radością informujemy, że firma Grant Thornton zajęła dwa pierwsze miejsca i jedno trzecie w najnowszej edycji prestiżowego rankingu firm doradztwa podatkowego „Dziennika Gazety Prawnej”.

W tym roku w trakcie gali ogłoszenia wyników otrzymaliśmy trzy wyróżnienia:

  • „Największa firma doradztwa podatkowego pod względem przychodów” w kategorii firm średniej wielkości (3-20 pracowników z uprawnieniami),
  • „Największa firma doradztwa podatkowego pod względem liczby pracowników merytorycznych” w kategorii firm średniej wielkości (3-20 pracowników z uprawnieniami),
  • 3. miejsce w kategorii „Podatkowe doradztwo transakcyjne i restrukturyzacyjne”.

Cieszy nas zwłaszcza ostatnie wyróżnienie, ponieważ podkreśla fakt, że Grant Thornton znajduje się na polskim rynku w ścisłej czołówce firm posiadających specjalistyczne kompetencje pozwalające na wspieranie skomplikowanych, wymagających wiedzy z wielu dziedzin procesów transakcyjnych polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

„Grant Thornton tylko w 2023 r. przeprowadził sześć projektów podatkowego due diligence oraz wsparcia w negocjacjach, strukturyzacji i finalizacji procesów akwizycyjnych dla wiodącego klienta - dużej grupy telekomunikacyjnej. Zespół podatkowego doradztwa transakcyjnego Grant Thornton był też odpowiedzialny za planowanie i kompleksowe wsparcie w implementacji szeregu dalszych działań reorganizacyjnych, planując i realizując takie procesy jak: podziały spółek, sprzedaż części przedsiębiorstw/aktywów, sprzedaż praw udziałowych”

– czytamy w uzasadnieniu na łamach „Dziennika Gazety Prawnej”.

Skorzystaj z naszych usług z zakresu: Doradztwo podatkowe
Dowiedz się więcej