Grant Thornton był sponsorem strategicznym Gali Dress for Success Poland, która odbyła się 29 października 2013 r. w Poznaniu pod hasłem „W sukience do sukcesu. Niezależność ekonomiczna kobiet”.

Misją Dress for Success Poland jest promowanie niezależności ekonomicznej wśród kobiet znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i zawodowej poprzez zapewnienie stosownego ubioru do pracy, wsparcia zawodowego oraz narzędzi niezbędnych do ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego. Organizacja wspiera w nietypowy sposób kariery zawodowe kobiet w różnym wieku, o silnej motywacji powrotu na rynek pracy. Beneficjentki dowiadują się od doradców zawodowych, psychologów, jak wrócić do pracy po długiej przerwie albo jak starać się o pierwszą pracę. Korzystają też z porad stylistów, wizażystów, którzy podpowiadają im jak dobrać odpowiednią fryzurę, strój i makijaż.

Działania fundacji wspierają kobiety w ich rozwoju osobistym, pozwalają im uwierzyć w siebie i umocnić poczucie własnej wartości, dzięki czemu są w stanie pokazać światu swój potencjał i możliwości. Statystyki DfS pokazują, że skuteczność takiej pomocy to 75%. Tyle kobiet dostaje i utrzymuje pracę przez co najmniej rok po odbytych warsztatach. Po ukończeniu szkoleń, przez kolejne 6 miesięcy beneficjentki mogą liczyć na wsparcie swoich mentorek.

Ukoronowaniem działań Fundacji są coroczne gale Dress for Success Poland, uroczyste spotkanie mentorek, ich podopiecznych oraz wszystkich kobiet, które wspierają i są zaangażowane w działania fundacji. 29 października 2013 roku w Starym Browarze w Poznaniu Fundacja podsumowała kolejny rok swojej działalności podczas gali „W sukience do sukcesu. Niezależność ekonomiczna kobiet.” Wydarzenie wsparły dwie niezwykłe kobiety, będące autorytetami dla wielu Polek – Grażyna Kulczyk, która objęła patronat nad Galą, oraz Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, gość honorowy. Gospodyniami spotkania były Panie Dorota Stasikowska-Woźniak, dyrektor generalna oraz Alina Dobosz-Sztuba, dyrektor regionalna Dress for Success w Wielkopolsce. O przebytej drodze i swoich doświadczeniach podczas gali opowiadały beneficjentki programu szkoleń prowadzonych przez Fundację. O swojej drodze do sukcesu opowiedziała także wybitna polska florecistka Sylwia Gruchała. O życiu z pasją rozmawiały Jolanta Kwaśniewska, Grażyna Kulczyk,  Dorota Soszyńska, Właścicielka firmy Oceanic, Solange Olszewska, Właścicielka Solaris Bus&Coach, Nina Kowalewska-Motlik, Prezes Zarządu New Communications. W panelu „Kobieta – zdrowie – sukces” wystąpiła m.in., Katarzyna Banach,

Wiceprezes Grant Thornton FPA Outsourcing: „Z radością przyjęłam propozycję wystąpienia podczas Gali. Moja firma wywodzi się z Poznania, 78% naszego personelu to kobiety, a 70% kobiet zajmuje stanowiska menedżerskie. Profil działania i misja fundacji są mi bliskie. Dołączyliśmy do grona partnerów tegorocznej Gali, przygotowaliśmy też miejsce stażu dla jednej z beneficjentek Dress for Success. Mam nadzieję, że to dopiero początek mojego zaangażowania w pomoc potrzebującym kobietom z Wielkopolski.”