Opiniotwórczy magazyn Home & Market wyróżnił spółkę Grant Thornton za „mądre wspieranie” biznesowych partnerów w trudnym czasie lockdownu spowodowanego pandemią koronawirusa.

Czasem nadmiar słów jest zbędny, zatem poniżej przytaczamy jedynie kluczowy fragment uzasadnienia wyboru marki Grant Thornton mianem „Najlepszego Partnera w Biznesie 2020” w kategorii „Outsourcing”, za redakcją magazynu Home & Market.

„Epidemia COVID-19 przewartościowała wiele w naszym życiu i zwróciła uwagę na rzeczy, które ostatnimi laty umykały nam często w ferworze dążenia do kolejnych sukcesów zawodowych, wdrażania coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań czy po prostu pomnażania majątków. Dziś z perspektywy miesięcy naznaczonych lockdownem wiemy już, że niczego nie da się przewidzieć, a to nad czym mozolnie pracowaliśmy latami z dnia na dzień może runąć jak domek z kart. Na co w takich sytuacjach można liczyć? Na dobrych, ba, najlepszych partnerów biznesowych. Dla nich interes własny jest równie ważny jak interes kontrahentów. Zainteresowani ich sytuacją i świadomi potrzeb reagują szybko, a wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, uwzględniają możliwości. Spowolnienie gospodarcze wywołane epidemią COVID-19 pokazało nam, jak ważne jest współdziałanie, jak istotna jest empatia, (choć tę wrzucaliśmy często do jednego worka z działaniami prospołecznymi i życiem osobistym), a nie biznesem, jak ważne są mądre wspieranie się i uważność. Firmy, które są przez nas nominowane do statuetki Najlepszego Partnera w Biznesie, w tych nowych okolicznościach wykazały się wszystkimi wymienionymi kompetencjami, zasłużyły więc na ten tytuł.”

Monika Smulewicz

Partner, Dyrektor Zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac w Grant Thornton

Był czas, kiedy i nam nie były obce praktyki narzucane przez wydawców prasy czy organizatorów różnej maści konkursów i absolutnie powszechne wśród topowych marek. Od lat jednak stoimy w opozycji wobec takich praktyk i udowadniamy, że ciężką i solidną pracą można osiągnąć sukces i zostać docenionym bez płacenia za tytuły i statuetki. Będąc blisko naszych biznesowych Partnerów, każdego dnia obserwowaliśmy z jakim mozołem i niezłomnością zmagają się z nawałem przeciwności! Pękało nam serce, gdy bytowi wielu z nich realnie zagroziły skutki pandemii. W naturalnym, czysto ludzkim odruchu wyszliśmy więc z szeregiem inicjatyw, dzięki którym wymiernie wsparliśmy rzesze przedsiębiorców. Tak było zarówno z Pakietem Szczepionkowym Grant Thornton, jak i z całym szeregiem bezpłatnych usług, które oferowaliśmy w szczytowym okresie pandemii. Okupiliśmy to ogromnym wysiłkiem indywidualnym, organizacyjnym i zarządczym, ale było warto! Z takim zespołem jak nasz, można naprawdę wszystko. Jestem dumna z każdego z osobna i tego, jak pięknie każdego dnia, także obecnie, wspieramy przedsiębiorców.

Sprawdź Outsourcing finansowo-księgowy Grant Thornton