Konkurs na Dyrektora Finansowego Roku

Treść artykułu

Tylko do 21 czerwca można aplikować do XIV. edycji prestiżowego konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Główną ideą plebiscytu jest wyłonienie najlepszych CFO zarządzających finansami firm w Polsce. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

Tytuły „Dyrektor Finansowy Roku” zostaną przyznane w dwóch kategoriach: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm” (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 osób) oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób).

Swój udział w konkursie można zgłosić poprzez ankietę, dostępną na oficjalnej stronie projektu www.dyrektorfinansowyroku.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników.

Wyboru laureatów dokona Kapituła Konkursu, składająca się z niezależnych ekspertów. Szczegółowy skład Kapituły, znajduje się tutaj. Nadzór audytorski nad Nagrodą sprawuje Jan Letkiewicz, Partner Zarządzający Grant Thornton.

Organizatorami Konkursu są: Stowarzyszenie ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Centrum Idei Gospodarczo Ekonomicznych – niezależny, ekspercko-dziennikarski think tank oraz Euler Hermes – globalny ubezpieczyciel transakcji.

Laureaci zostaną ogłoszeni podczas finałowego kongresu DFR, który odbędzie się 25 września w Warszawie.

Najczęściej czytane