Zapraszamy na bezpłatne śniadanie biznesowe „Co dalej z JPK?”, które odbędzie się 29 listopada w naszym poznańskim biurze przy ul. Antoniego Baraniaka 88E (Bud. F). Jest to pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Śniadania na Malcie”, które odbywać się będą w naszym biurze w Poznaniu. Podczas śniadań eksperci Grant Thornton zaprezentują konkretne rozwiązania dotyczące najbardziej aktualnych zagadnień podatkowych.

Minął już rok od objęcia pierwszych podatników obowiązkiem przekazywania JPK. Podczas śniadania podatkowego omówimy praktyczne problemy związane z JPK, które powoli – ale konsekwentnie – staje się oczkiem w głowie fiskusa. Na spotkaniu dowiesz się m.in.:

  • Jakie są najczęściej identyfikowane błędy w JPK_VAT
  • Jakie są skutki stwierdzenia nieprawidłowości przez organ podatkowy
  • Jak się zabezpieczyć przed negatywnymi konsekwencjami e-kontroli
  • Co dalej z JPK_VAT
  • Jakie zmiany wynikają z konsultacji społecznych
  • Jak wykorzystać JPK w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, w tym do celów wewnętrznych

Od strony merytorycznej spotkanie poprowadzą: Dariusz Gałązka – Partner, Szef Bieżącego Doradztwa, Grant Thornton Michał Rodak – specjalista w zakresie JPK  

Termin:

29 listopada (środa), godz. 9.30-11.30 ul. Antoniego Baraniaka 88E, Bud. F, Poznań biuro Grant Thornton (IV piętro)  

Zapisy:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy kierować przez poniższy formularz rejestracyjny do dnia 24 listopada.

Zapisy zostały zamknięte

Pytania dotyczące rejestracji można kierować na adres: sylwia.janowska@pl.gt.com, tel: 609 041 978 *Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy są już zobowiązani do comiesięcznego przesyłania plików JPK_VAT w wersji elektronicznej.  

Idea „Śniadania na Malcie”

Jest to cykl bezpłatnych śniadań podatkowych, podczas których eksperci Grant Thornton prezentują najbardziej aktualne zagadnienia podatkowe. Podczas każdego spotkania uczestnicy otrzymają przykłady konkretnych rozwiązań i będą mogli wymienić się swoimi doświadczeniami.