Serdecznie zachęcamy wszystkich finansistów do udziału w prestiżowym konkursie Dyrektor Finansowy Roku. Finał XIII edycji tego plebiscytu odbędzie się 2 października podczas uroczystej gali w Warszawie. Zgłoszenia można przesyłać do 22 czerwca.

Ideą konkursu Dyrektor Finansowy Roku jest wyróżnienie i promowanie najlepszych dyrektorów zarządzających finansami firm w Polsce. W zależności od wielkości prowadzonego przedsiębiorstwa można uzyskać tytuł: „Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm”, gdzie warunkiem jest obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 pracowników oraz „Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw”, gdzie należy wykazywać obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób.

Aplikować do konkursu można poprzez wysłanie ankiety dostępnej na oficjalnej stronie projektu dyrektorfinansowyroku.pl do 22 czerwca. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony uczestników. Konkursowi Dyrektor Finansowy Roku towarzyszy cykl kongresów w największych miastach Polski.

Zwieńczeniem cyklu będzie uroczysta gala w Warszawie, która odbędzie się 2 października. Podczas spotkania w Warszawie poznamy zwycięzców tegorocznego Konkursu.

[Zapisy zostały zakończone]

Po więcej szczegółowych informacji o całym projekcie zapraszamy na oficjalną stronę DFR:  dyrektorfinansowyroku.pl