Z dumą informujemy, że Departament Outsourcingu Grant Thornton otrzymał certyfikat ISO 27001 dla swoich usług księgowych, sprawozdawczości podatkowej oraz kadrowo-płacowych. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane przez Jednostkę Certyfikacyjną SGS Polska Sp. z o.o., potwierdzając zgodność systemu zarządzania Departamentu Outsourcingu Grant Thornton z wymaganiami normy ISO 27001:2013.

ISO 27001 to międzynarodowy standard, który określa wymagania dotyczące systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI). Uzyskanie tego certyfikatu jest dowodem na to, że procedury i systemy Departament Outsourcingu Grant Thornton są odpowiednio zaprojektowane i wdrożone w celu zabezpieczenia poufnych danych klientów. To potwierdzenie zaangażowania firmy w ochronę danych i dążenie do najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji.

Edward Nieboj

Dyrektor Departamentu Outsourcingu Grant Thornton

Certyfikat ISO 27001 to dodatkowe zapewnienie dla naszych klientów, że ich dane są przetwarzane w sposób bezpieczny i zgodny z najlepszymi praktykami. To gwarancja, że mogą oni polegać na naszych usługach, mając pewność, że ich poufne informacje są chronione przed nieautoryzowanym dostępem i zagrożeniami.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim osobom zaangażowanym w proces uzyskania tego certyfikatu. Ich ciężka praca, zaangażowanie i dbałość o szczegóły przyczyniły się do tego ważnego osiągnięcia.

Więcej informacji o certyfikacie ISO 27001 oraz certyfikowanych klientach i produktach można znaleźć na stronie: SGS Certified Clients and Products.