10 marca 2014 roku w Warszawie podczas uroczystej gali ogłoszono wyniki VIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej.

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że firma Grant Thornton zdobyła: 1 miejsce i tytuł najlepszej firmy doradczej w 2013 roku w kategorii firm zatrudniających od 3 do 9 doradców W tej kategorii Kapituła redakcyjna przyznała miejsca w oparciu o subiektywną ocenę osiągnięć danej firmy doradztwa podatkowego. Jako kryteria brane były pod uwagę między innymi:

  • miejsce w rankingu najskuteczniejszych firm doradztwa podatkowego (ranking oparty o ilość doradców podatkowych, ilość klientów, ilość wygranych spraw przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi, przychody),
  • sukcesy w zakresie działania firmy, takie jak: prestiżowe sprawy wygrane przed sądami i inne spektakularne sukcesy,
  • inne, wynikające z oceny kapituły.

W VIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych wzięły udział najlepsze i najprężniej działające firmy doradcze na rynku. Wysoka pozycja Grant Thornton w Rankingu jest wspólnym sukcesem zespołów Doradztwa Podatkowego oraz Outsourcingu Rachunkowości. Tegoroczne zwycięstwo jest dla nas tym bardziej cenne i ważne, że zostało przyznane naszej firmie  już po raz piąty. Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo naszą firmę. Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby dalsza współpraca z naszą firmą była dla Państwa źródłem nieustannej satysfakcji.