Firma Grant Thornton została uhonorowana Laurem Buildera za rok 2015 podczas Gali Builder Awards, która odbyła się 18 lutego w Warszawie.

Firma Grant Thornton została uhonorowana Laurem Buildera za rok 2015 podczas Gali Builder Awards, która odbyła się 18 lutego w Warszawie.

Laury Buildera to wyróżnienia przyznawane przez miesięcznik „Builder” firmom i instytucjom spoza branży budowlanej, których działalność i świadczone usługi wspierają rozwój tej branży i działających w niej firm. Kapituła bierze pod uwagę dostępność produktu lub usługi, nowatorstwo, dostosowanie do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów i zmieniającego się rynku.

Jednym z laureatów Laurów Bildera za rok 2015 została nasza firma, która w minionym roku obsłużyła 111 klientów branży budowlanej i nieruchomościowej (w większości dużych firm – zarówno polskich, jak i zagranicznych), udzielając im wsparcia w takich obszarach jak doradztwo podatkowe, doradztwo przy fuzjach i przejęciach, outsourcing rachunkowości oraz usługi audytowe.

Aby usługi świadczone przez Grant Thornton na rzecz firm budowlanych i nieruchomościowych stały na jak najwyższym poziomie, w naszej firmie funkcjonuje „Zespół dla Branży Budownictwo i Nieruchomości”, specjalizujący się w obsłudze klientów z tego segmentu. W jego skład wchodzą doświadczeni eksperci, którzy gwarantują wysoką jakość naszych usług.

Zapoznaj się z branżą Nieruchomości i budownictwo Sprawdź! >>