Miło nam poinformować, że Grant Thornton otrzymał nagrodę Biznesowego Partnera Roku 2022 przyznawaną przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.

Nagroda stanowi wyróżnienie za współpracę pomiędzy naszą firmą a uczelnią, w ramach inicjatyw na rzecz przedsiębiorstw rodzinnych.

Maja Jabłońska

Counsel, Departament Doradztwa

Cieszymy się, że wspólnie możemy dzielić się inspiracjami, wiedzą i doświadczeniami z przedsiębiorcami i studentami, organizować kolejne wydarzenia i promować polskie firmy rodzinne, które stanowią o sile naszej gospodarki. Z niecierpliwością czekamy na realizację kolejnych wspólnych projektów!

W naszej ocenie, współpraca pomiędzy biznesem i uczelniami odbywa się z korzyścią dla obu stron. Biznes zyskuje dostęp do najnowszej wiedzy teoretycznej, której zderzenie z praktyką jest również cenne dla nauki.

Dariusz Bednarski

Partner Zarządzający, Departament Doradztwa

W naszym przypadku współpraca ta pozwala także na realizowanie jednego z celów strategicznych Grant Thornton, którym jest wywieranie pozytywnego wpływu na społeczeństwo poprzez dzielenie się wiedzą, w tym w szczególności z przedsiębiorcami i studentami.

To nie koniec współpracy pomiędzy Grant Thornton a Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Nasi eksperci wejdą w skład Rady Biznesu FiR, czyli kierunku finanse i rachunkowość, tej uczelni. Celem działania Rady jest dostosowanie oferty kształcenia do potrzeb rynku pracy.

Małgorzata Kuik

Partner, Departament Doradztwa

Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni przez uczelnię do Rady Biznesu, gdzie możemy konsultować i opiniować propozycje zmian w systemie i ofercie edukacji wyższej proponowanej przez WSB.

Zaproszenie do Rady to wyraz zaufania do Grant Thornton, jako firmy angażującej się we współpracę ze środowiskiem akademickim. Jesteśmy dumni, że możemy mieć wpływ na zakres kształcenia studentów.