Jest nam miło poinformować, że firma Grant Thornton zdobyła 2. miejsce w kategorii wielkości przychodów oraz 5. miejsce w kategorii liczby klientów indywidualnych wśród największych firm doradztwa podatkowego, według rankingu opublikowanego przez tygodnik „Gazeta Finansowa” (13-19.05 2016, str. 40, 42).

Jest nam miło poinformować, że firma Grant Thornton zdobyła 2. miejsce w kategorii wielkości przychodów oraz 5. miejsce w kategorii liczby klientów indywidualnych wśród największych firm doradztwa podatkowego, według rankingu opublikowanego przez tygodnik „Gazeta Finansowa” (13-19.05 2016, str. 40, 42).

Ranking Gazety Finansowej to już trzecie zestawienie, w którym firma Grant Thornton zajmuje w tym roku czołowe miejsce. W marcu, jako firma doradcza zdobyła 3. miejsce w kategorii: spory sądowe wg. prestiżowego rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej. W rankingu opublikowanym w kwietniu przez dziennik „Rzeczpospolita” Grant Thornton awansował na 5. miejsce w zestawieniu największych firm w branży.

Dziękujemy Państwu za uznanie i zaufanie. Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby dalsza współpraca z naszą firmą była źródłem nieustannej satysfakcji.