Stażystka/Stażysta w Zespole Audytu

Kontakt w sprawie rekrutacji

Weronika Majtler

Młodszy Specjalista ds. Potencjału Ludzkiego

Twój zakres obowiązków:

Pracując w Zespole Audytu będziesz miał(a) możliwość:
• uczestniczyć w projektach w audytorskich, współpracując z zespołem projektowym oraz
klientem
• dowiedzieć się jak zaplanować i przeprowadzić badanie audytowe
• dowiedzieć się, czym są i przeprowadzić takie procedury jak: inwentaryzacja zapasów oraz środków trwałych, kowenanty, cash flow, potwierdzanie sald
• wykorzystać wiedzę zdobytą podczas studiów w praktyce
• zaobserwować i poznać procesy biznesowe w audytowanych spółkach

Doświadczenie w audycie otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju w świecie finansów.

Nasze oczekiwania:

• status studenta IV - V roku studiów na kierunkach ekonomicznych (finanse i
rachunkowość lub pokrewne)
• wiedza z obszaru rachunkowości
• chęć do pracy w zespole
• spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia
• umiejętność pracy w MS Excel
• znajomość języka angielskiego

Nasza oferta:

• płatny staż w wymiarze 25-30 godz. w tygodniu, w oparciu o umowę zlecenie z
możliwością zatrudnienia po odbyciu stażu
• elastyczny czas pracy (możliwość dostosowania do zajęć na uczelni)
• praca w międzynarodowym środowisko oraz możliwość współpracy z największymi
podmiotami z różnych branż gospodarki
• możliwość pracy w modelu hybrydowym
• jasno określona ścieżka kariery
• uczestnictwo w systemie szkoleń wewnętrznych
• bez względu na stanowisko – Stażysta, Asystent czy Ekspert, który zarządza zespołem –
gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą
• kultura oparta o zaufanie, współpracę, różnorodność i wzajemne wsparcie – nie
jesteśmy sztywną korporacją
• możliwość ogromnego rozwoju kompetencji interpersonalnych – praca w zespole i z Klientem
• możliwość udziału w wewnątrzfirmowych konkurach (np. #aGTywni, Pracownik Roku,
CrossSeller Roku) i akcjach integracyjnych (np. Przystanek Relaks, Spotkanie Roczne,
Jubileusz Pracy)
• realny wpływ na otoczenie – możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne,
dołączenia do zespołu eco-freaków lub wspierania fundacji czy domów dziecka, które
mamy pod opieką

Warszawa

Jak przebiega rekrutacja?

Wybierz interesującą Cię ofertę
  • Wybierz interesującą Cię ofertę
    Znajdź stanowisko, które Cię interesuje, na liście poszukiwanych przez nas profili:
  • Zaaplikuj
    Wyślij swoje CV w języku polskim w odpowiedzi na interesującą Cię ofertę.
    Zaaplikuj
  • Daj się poznać!
    Jeżeli pasujesz do profilu osoby, której poszukujemy, zaprosimy Cię na spotkanie online. W rozmowie weźmie udział rekruter oraz Twój przyszły menedżer. Porozmawiamy o Twoich dotyczasowych doświadczeniach i obecnej sytuacji zawodowej, a także o aspiracjach na przyszłość. Spodziewaj się pytań z obszarów merytorycznych, a jeśli stanowisko tego wymaga – to również krótkiej rozmowy po angielsku.
    Daj się poznać!
  • Wypatruj odpowiedzi
    Jeśli wszystko poszło dobrze, otrzymasz od nas ofertę współpracy. Jeśli nie – powiemy, co miało wpływ na naszą decyzję.
    Wypatruj odpowiedzi
  • Witamy na pokładzie!
    Ustalimy dogodny dla obu stron termin i formę rozpoczęcia współpracy.
    Witamy na pokładzie!
  • Czy możliwa jest praca zdalna?
    W większości naszych zespołów jest wprowadzony model pracy hybrydowej, co oznacza, że nasi pracownicy minimum dwa razy w tygodniu muszą pojawić się w biurze, a pozostałe dni mogą pracować na home office. Zdarza się, że jest to uzależnione od zapotrzebowania zespołów: pojawiają się oferty dopuszczające telepracę (czyli w 100% pracę zdalną), ale również pracę w pełni stacjonarną. Wszelkie informacje dotyczące wymaganej formy współpracy są umieszczone w poszczególnych ogłoszeniach.
  • Jaki dresscode obowiązuje w firmie Grant Thornton?
    W zależności od sytuacji biznesowej, w jakiej się znajdziesz, chcielibyśmy, żebyś stosował się do określonych zasad. W przypadku pracy indywidualnej, jeśli nie mamy zaplanowanych spotkań z Klientami bądź kontrahentami, obowiązuje nas „luźny” dress code – t-shirt, jeansy, koszula – jak nam wygodnie. Umówmy się, raczej nikt, pracując na home-office, nie siedzi w garniturze i pod krawatem czy w garsonce, jeśli nie musi. Jeśli mamy zaplanowane spotkania, wtedy strój powinien być bardziej formalny, dopasowany do Klienta. Szczegółowe informacje na temat obowiązujących zasad na pewno otrzymasz jeszcze przed rozpoczęciem pracy w GT, żebyś wiedział, czego możesz się spodziewać.
  • Czy zawsze po rozmowie rekrutacyjnej dostanę informację zwrotną?
    Zawsze wracamy do kandydatów z informacją zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji maksymalnie w ciągu dwóch tygodni od spotkania rekrutacyjnego. Może to być kontakt zarówno telefoniczny, jak i mailowy. W przypadku przedłużenia się procesu rekrutacyjnego również informujemy o tym kandydatów. Staramy się, aby nasi Kandydaci zawsze wiedzieli na jakim etapie jest ich aplikacja.
  • Na jakich social mediach znajdę firmę GT?
    Oprócz naszej strony internetowej posiadamy konta na: LinkedIn, Twitterze, Instagramie, TikToku, Facebooku. Mamy również newsletter karierowy, do którego każdy z Was może się zapisać, aby dostawać na bieżąco informację o ofertach staży i warsztatów czy szkoleń organizowanych przez naszych Pracowników.
  • Jakie są możliwości rozwoju i awansu w GT?
    Olbrzymie! :) Każdy Pracownik do dla nas osobna historia i indywidualny potencjał. To od Ciebie zależy, czy chcesz się rozwijać i piąć po szczeblach kariery w stronę Eksperta w tym, czym się zajmujesz, czy może chcesz się rozwijać jako lider Zespołu i zarządzać projektami. Oprócz awansu masz też możliwość skorzystania z programu Talent Mobility – jeśli w pewnym momencie uznasz, że chcesz spróbować swoich sił w innym zespole i zająć się np. doradztwem podatkowym, zamiast księgowością – dlaczego nie? U nasz masz szansę na rozwój również w innych zespołach!

Karolina Winiarczuk

Starszy specjalista ds. potencjału ludzkiego

Warszawa