Ruszyła kolejna, już XVIII edycja Konkursu organizowanego przez Starostę Poznańskiego, którego Partnerem Merytorycznym jest firma Grant Thornton. Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 kwietnia. Zachęcamy do aplikowania!

Mimo otaczającej nas „pandemicznej” rzeczywistości organizatorzy postanowili nie zatrzymywać się i zdecydowali o uruchomieniu Konkursu. To już drugi rok od kiedy powiększył się zasięg terytorialny Konkursu, który objął firmy z obszaru całej Metropolii Poznań.

Zgłoszenia do udziału w Konkursie można składać do 16 kwietnia 2021 roku. Uroczysta Gala Finałowa XVIII edycji Konkursu odbędzie się na przełomie maja i czerwca 2021 r. podczas której zostaną rozdane nagrody i wyróżnienia.

Warto podkreślić, że udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenie do Konkursu jest nieskomplikowane, nie wymaga wiele czasu i przygotowania dodatkowych dokumentów. Wystarczy wejść na stronę organizatora i wypełnić krótką ankietę, podpisać oświadczenie i przesłać drogą elektroniczną. Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz dokumentacja konkursowa zamieszczone są na stronie organizatora:

Laureatów Konkursu wybiera Kapituła Konkursu we współpracy z Partnerem Merytorycznym, którym ponownie jest firma Grant Thornton.

Jak co roku naszym zadaniem będzie dokonanie oceny zgłoszeń uczestników oraz przedstawienie członkom Kapituły Konkursu rekomendacji ze wskazaniem finalistów w poszczególnych kategoriach. Przedsiębiorstwa, które zgłoszą się do konkursu będą oceniane przez pryzmat 21 różnorakich kryteriów obejmujących kompleksowo kluczowe obszary prowadzonego biznesu.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Konkursie, gdyż jest to bardzo dobra okazja do podzielenia się swoimi sukcesami, pokazania osiągnięć i promowania swojej działalności na szerokim forum Metropolii Poznańskiej. Jak pokazują przykłady Liderów z wcześniejszych edycji, udział w Konkursie naprawdę się opłaca. Przedsiębiorstwa te są bardziej rozpoznawalne na rynku, zapraszane zostają do udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach, targach i misjach gospodarczych.