fbpx

GrantThornton

Działamy w Polsce od 29 lat. Mamy 800-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach. Wspieramy naszych Klientów świadcząc dla nich usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe.

Uwalniamy potencjał Twojego biznesu!

Sieć Grant Thornton to jedna z wiodących organizacji audytorsko-doradczych na świecie. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie ponad 56,000 pracowników Grant Thornton dostępne są dla klientów w 140 krajach. W Polsce działamy od 1993 roku, realizując usługi w obszarze audytu, doradztwa i outsourcingu dla ponad 1900 Klientów rocznie. Zatrudniamy 800 osób zlokalizowanych w 8 biurach w całej Polsce.

Grant Thornton Digital Drive

Linia biznesowa Grant Thornton Digital Drive, skupia szeroko rozumiany konsulting cyfrowy z zakresu cyberbezpieczeństwa (realizowany przez przejętą w 2019 r. spółkę Immusec) i wsparcie strategiczne w cyfryzacji, projektowanie narzędzi internetowych, User Experience i badanie zachowań użytkowników (realizowane przez studio Edisonda).

Studio EDISONDA to znajdujące się od 2017 roku, w strukturach grupy Grant Thornton, studio badawczo-projektowe. Specjalizuje się w zakresie doświadczeń użytkownika (User Experience – UX). Jest jedną z wiodących i najstarszych firm tego typu w Polsce. Ponad 30 ekspertów doświadczonych w projektowaniu, zmienianiu i badaniu produktów cyfrowych, wspiera Klientów w tworzeniu systemów biznesowych, intranetów, aplikacji webowych i mobilnych.

Immusec (w grupie Grant Thornton od lipca 2019 roku) to jeden z najbardziej doświadczonych zespołów w branży cyberbezpieczeństwa w Polsce. 40 ekspertów ma na swoim koncie ponad 300 projektów, m.in. dla takich przedsiębiorstw jak Polskie Linie Lotnicze LOT, Amrest, Gaz System, Polpharma czy Barlinek. Firma jest aktywnym członkiem UNGC, agencji ONZ skupiającą biznes działający na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Grant Thornton: Bogate doświadczenie i młodzieńczy zapał do pracy

Aktualności Grant Thornton Zobacz wszystkie

Rankingi

Grant Thornton jest jedną z najszybciej rozwijających się firm audytorsko-doradczych w Polsce. Wysokie kompetencje naszych ekspertów oraz potencjał realizacyjny Grant Thornton zostały dostrzeżone przez niezależnych analityków rynku oraz czołowe media gospodarcze – Grant Thornton regularnie zajmuje czołowe pozycje w prestiżowych rankingach firm usług profesjonalnych.

Grant Thornton wśród największych firm audytorsko-doradczych

Grant Thornton kolejny rok z rzędu umacnia swoją pozycję w Rankingu audytorów prowadzonym przez redakcje „Rzeczpospolitej” i „Parkietu”.

Jesteśmy 5. największą firmą audytorsko-doradczą pod względem zatrudnienia.

5. miejsce w rankingu firm audytorskich

Według najnowszej, 21. edycji rankingu, firma Grant Thornton utrzymała wysokie pozycje we wszystkich najważniejszych kategoriach. W głównym zestawieniu, czyli najlepszych firm audytorskich, zajęła 5. miejsce, a w kategorii audytorów badających spółki giełdowe – 4.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje awans w kategorii audytorów spółek publicznych. Tegoroczne 4. miejsce (ex aequo z Deloitte), jest najwyższe w historii i oznacza skok aż o dwie pozycje w stosunku do zeszłego roku. Według danych zebranych przez „Parkiet”, Grant Thornton zajmuje też 2. miejsce na rynku pod względem liczby badanych spółek, świadcząc usługi audytu dla 10,2% podmiotów notowanych na GPW.

Grant Thornton jednym z największych doradców podatkowych

W XV edycji prestiżowego Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego organizowanego przez „Dziennik Gazetę Prawną”, którego wyniki ogłoszono 28 marca 2022 r. Grant Thornton został sklasyfikowany na 3. pozycji w kategorii „Duże firmy” (zatrudniające powyżej 10 osób z uprawnieniami do doradztwa).

Jest nam również miło poinformować, że Grzegorz Szysz zajął ex aequo 2. miejsce w kategorii “CIT”, a Paweł Kaczmarek uplasował się na 3. pozycji w kategorii “Akcyza”

Nagroda w konkursie Outsourcing Stars

Ogromnie miło nam poinformować, że 24 czerwca 2021 r. zdobyliśmy statuetkę Outsourcing Stars w kategorii Księgowość, kadry i płace.

Outsourcing Stars to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce.

Tytuły i partnerstwa

Tytuł Orła tygodnika „Wprost”

Autoryzowana Jednostka Szkoleniowa IPMA Polska

Nasi eksperci

Raporty transparentności

Jeżeli powyższe raporty nie wyświetlają Ci się poprawnie, możesz je zobaczyć na tej stronie: Raporty transparentności >>