„HR-owiec na rynku pracy” – V edycja

Pierwsze półrocze 2023 roku przyniosło wyraźne osłabienie popytu na HR-owców na polskim rynku pracy. Na portalach rekrutacyjnych pojawiło się 42,8 tys. ofert pracy w obszarze HR, czyli o 48% mniej niż przed rokiem – wynika z piątej edycji raportu przygotowanego przez Grant Thornton i Element. Osłabienie popytu przekłada się też na wyhamowanie dynamiki oferowanych wynagrodzeń.

  1. Jak wygląda obecnie popyt na HR-owców? Ile ofert o pracę pojawia się w sieci w poszczególnych miesiącach?
  2. Jakie zawody z obszaru HR są najbardziej poszukiwanie, a na jakie popyt spada?
  3. Jakie wynagrodzenia oferują pracodawcy w ofertach pracy?
  4. Czego wymagają od HR-owców, a jakie benefity oferują?

Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w V edycji raportu „HR-wiec na rynku pracy”.

Pobierz V edycję raportu „HR-wiec na rynku pracy”

Dostępne są dwie opcje:

  1. Bezpłatna – w zamian za zaznaczenie wszystkich zgód w formularzu obok oferujemy możliwość bezpłatnego ściągnięcia raportu. Każda zgoda jest dobrowolna. Link do raportu otrzymasz mailem po rejestracji (pamiętaj, by sprawdzić folder Spam). W dowolnym momencie masz prawo cofnąć każdą ze zgód. Szczegóły dotyczące sposobu oraz skutków cofnięcia każdej ze zgód znajdziesz w Polityce Prywatności.
  2. Płatna – skontaktuj się z Katarzyną Skibińską (katarzyna.skibinska@pl.gt.com), aby uzyskać więcej szczegółów
Pamiętaj! Aby otrzymać raport bezpłatnie, zaznacz wszystkie checkboksy.

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grant Thornton Frąckowiak P.S.A. z siedzibą w Poznaniu. Kontakt z Administratorem jest możliwy poprzez skrzynkę mailową, tj.: iod@pl.gt.com.
Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z przepisami prawa, na podstawie określonych podstaw i we wskazanych celach:
a. Przesyłania informacji handlowej i/lub nawiązywania kontaktu – podstawa przetwarzania – Twoja zgoda oraz prawnie uzasadniony interes Administratora, za który należy uznać marketing usług i produktów własnych (art. 6 ust. 1 lit. a i f RODO w związku z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 prawa telekomunikacyjnego (jeżeli w formularzu podany został numer telefonu)).
Twoje dane osobowe mogą trafić do podmiotów przetwarzających danych osobowe na nasze zlecenie, tj. przede wszystkim obsługa mailingu oraz dostawców platform, na których umieszczamy wskazany raport. Wyżej wymienieni dostawcy mogą transferować Twoje dane osobowe do tzw. krajów trzecich, tj. poza EOG. Zgodnie z deklaracjami naszych dostawców usług zabezpieczeniem transferu są standardowe klauzule umowne lub odpowiednia decyzja Komisji Europejskiej. Jeżeli wyraziłeś odpowiednie zgody, Grant Thornton Frąckowiak P.S.A. udostępni Twoje dane osobowe Element Sp. z o.o. S.K.A z siedzibą w Gdyni, która jest odrębnym administratorem danych osobowych.
Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pozostałe informacje o szczegółach przetwarzania, a w tym o odbiorcach danych, okresach przetwarzania, czy też na temat rozbudowanego katalogu praw podmiotów danych odnajdziesz w Polityce Prywatności.