„HR-owiec na rynku pracy”

Choć wybuch pandemii przydusił w 2020 roku zapotrzebowanie firm na HR-owców, ostatnie miesiące przyniosły niemal eksplozję ofert pracy w tym obszarze. O pracę obecnie łatwiej nawet niż przed pandemią – wynika z pierwszej edycji raportu o sytuacji pracowników obszaru HR na rynku pracy przygotowanego przez Grant Thornton i Element.

W maju 2021 roku na 50 największych portalach rekrutacyjnych w Polsce pojawiło się 7936 nowych ogłoszeń o pracę z szeroko rozumianego obszaru HR (tzw. HR miękki, np. rekrutacje, benefity czy szkolenia oraz HR twardy, czyli Prawo pracy czy naliczanie kadr i płac). To najwyższy wynik od dwóch lat, czyli odkąd dostępne są porównywalne dane. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku oznacza to wzrost o 95 proc.

  1. Jakie wynagrodzenie oferują HR-owcom pracodawcy?
  2. W jakich specjalizacjach ofert pracy dla HR-owców jest najwięcej?
  3. W jakich miastach otwartych jest najwięcej rekrutacji?
  4. Czego wymagają od HR-owców pracodawcy?
  5. Jakie benefity oferują im w ofertach pracy?

Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w pierwszej edycji raportu „HR-wiec na rynku pracy”.

Pobierz pierwszą edycję raportu „HR-wiec na rynku pracy”

Dostępne są dwie opcje:

  1. Bezpłatna – w zamian za zaznaczenie wszystkich zgód w formularzu obok oferujemy możliwość bezpłatnego ściągnięcia raportu.
    Każda zgoda jest dobrowolna. Link do raportu otrzymasz mailem w ciągu 24h od zgłoszenia. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć każdą ze zgód. Szczegóły dotyczące sposobu oraz skutków cofnięcia każdej ze zgód znajdziesz w Polityce Prywatności.
  2. Płatna – skontaktuj się z Katarzyną Skibińską (katarzyna.skibinska@pl.gt.com), aby uzyskać więcej szczegółów

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grant Thornton Frąckowiak P.S.A. z siedzibą w Poznaniu. Kontakt z Administratorem jest możliwy poprzez skrzynkę mailową, tj.: iod@pl.gt.com.
Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z przepisami prawa, na podstawie określonych podstaw i we wskazanych celach:
a. Przesyłania informacji handlowej i/lub nawiązywania kontaktu – podstawa przetwarzania – Twoja zgoda oraz prawnie uzasadniony interes Administratora, za który należy uznać marketing usług i produktów własnych (art. 6 ust. 1 lit. a i f RODO w związku z art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 prawa telekomunikacyjnego (jeżeli w formularzu podany został numer telefonu)).
Twoje dane osobowe mogą trafić do podmiotów przetwarzających danych osobowe na nasze zlecenie, tj. przede wszystkim obsługa mailingu oraz dostawców platform, na których umieszczamy wskazany raport. Wyżej wymienieni dostawcy mogą transferować Twoje dane osobowe do tzw. krajów trzecich, tj. poza EOG. Zgodnie z deklaracjami naszych dostawców usług zabezpieczeniem transferu są standardowe klauzule umowne lub odpowiednia decyzja Komisji Europejskiej. Jeżeli wyraziłeś odpowiednie zgody, Grant Thornton Frąckowiak P.S.A. udostępni Twoje dane osobowe Element Sp. z o.o. S.K.A z siedzibą w Gdyni, która jest odrębnym administratorem danych osobowych.
Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu i cofnięcia w każdym momencie udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Masz również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pozostałe informacje o szczegółach przetwarzania, a w tym o odbiorcach danych, okresach przetwarzania, czy też na temat rozbudowanego katalogu praw podmiotów danych odnajdziesz w Polityce Prywatności.