Zapraszamy do wzięcia udziału w XI edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku, którego celem jest wyróżnianie i promowanie managerów efektywnie zarządzających finansami przedsiębiorstw.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XI edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku, którego celem jest wyróżnianie i promowanie managerów zarządzających finansami przedsiębiorstw, szczególnie tych, których cechuje profesjonalizm, etyka i skuteczność w działaniu. Zgłoszenia można przesyłać do 30 czerwca. Audytorem konkursu jest firma Grant Thornton.

Konkurs oraz cykl spotkań dyrektorów finansowych, który towarzyszy konkursowi, są wspólnym przedsięwzięciem ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants), Euler Hermes oraz dziennika Rzeczpospolita.

Konkurs ma za zadanie wyłonić najlepszych Dyrektorów Finansowych w dwóch kategoriach:

  • Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm”  (kryterium: obrót firmy do 200 mln zł lub zatrudnienie do 250 osób),
  • Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw” (kryterium: obrót powyżej 200 mln zł lub zatrudnienie powyżej 250 osób).

Do Konkursu można się zgłosić, wypełniając do 30 czerwca do godziny 12.00 ankietę aplikacyjną dostępną na stronie www.dyrektorfinansowyroku.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zwycięzców w każdej kategorii wyłoni Kapituła złożona z niezależnych ekspertów – osób zaufania publicznego. Werdykt Kapituły zostanie ogłoszony 5 października w trakcie uroczystej gali w Warszawie, wieńczącej cykl kongresów dyrektorów finansowych.

Nadzór nad przebiegiem konkursu sprawuje nasza firma, która została jego audytorem.

Serdecznie zapraszamy do udziału.