Przeprowadzka się udała! Od 14 listopada oficjalnym adresem Grant Thornton w Katowicach jest Żelazna 4. Nasze biuro zlokalizowane jest na terenie nowoczesnych biurowców Face2Face Business Campus. Szczyrze witomy w naszych nowych progach.

Rozważając zmianę lokalizacji, za cel obraliśmy sobie zwiększenie komfortu naszych Klientów i pracowników – gości i gospodarzy naszego biura. Zarówno w wymiarze logistycznym jak i funkcjonalnym. Kompleks biurowy ulokowany w centrum miasta w sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej, z przystankiem tramwajowym pod samym wejściem do budynku daje możliwość dojazdu wszystkimi typami transportu miejskiego i indywidualnego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na Śląsku i rośnięciem Zespołów trzykrotnie zwiększyliśmy powierzchnię biurową. W jej skład wchodzi między innymi kilkanaście nowoczesnych, multimedialnych salek wewnętrznych i open space. Nowa Strefa Klienta daje nam z kolei możliwość organizowania wielu spotkań z przedsiębiorcami z Katowic równocześnie, z uwzględnieniem konferencji, warsztatów i szkoleń.

Pewnie, że mOzNa!

Zgodnie z realizowaną od wielu lat wewnętrzną strategią na rzecz zrównoważonego rozwoju „Piątka dla Świata” w której zawarliśmy również dostosowywanie Grant Thornton do komfortu pracy osób z niepełnosprawnościami, w nowym biurze pojawiło się wiele udogodnień, które te wymogi mają zapewnić. Między innymi poprzez wdrożenie opisów nazw salek w języku Breille’a, ulokowanie akcesoriów biurowych, szaf garderobianych i wyposażenia w kuchniach na komfortowych wysokościach i dostosowanie systemu sygnalizatorów ppoż. świetlno-dźwiękowych do potrzeb osób zmagających się z niedosłyszeniem lub niedowidzeniem.

Zapraszamy w odwiedziny!