Wraz z Fundacją Firm rodzinnych kontynuujemy cykl bezpłatnych spotkań warsztatowych „Przyszłość Twojej firmy. Co się stanie z Twoją firmą, kiedy Ty przestaniesz nią zarządzać? Sukcesja, zewnętrzny zarząd, sprzedaż… a może jeszcze inna droga?”. Spotkania mają na celu zainspirować właścicieli firm do refleksji o przyszłości swojego biznesu w perspektywie najbliższych lat. Mają też dać wiedzę, z jakich możliwości przedsiębiorcy mogą skorzystać przy realizacji swoich zamierzeń. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach.

Prowadzisz firmę, odnosisz sukcesy, masz plany, chcesz działać, poszukiwać nowych możliwości. Stworzyłeś firmę, która jest Twoim ukochanym dzieckiem i jesteś z niej dumny. Dzielisz tę dumę ze swoimi najbliższymi. Jednak przyjdzie czas, że firma zacznie żyć swoim życiem, a Ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie i rodziny oraz marzeń, które nosisz w sobie. Pozostaje pytanie jak dobrze przygotować firmę do tego momentu, tak aby poradziła sobie bez Twojego wsparcia. Organizowane przez nas spotkania mają na celu zainspirować właścicieli firm rodzinnych do refleksji o przyszłości swojego biznesu w perspektywie najbliższych 5-10 lat z uwzględnieniem oczekiwań własnych i rodziny. Podczas spotkania omówione zostaną poniższe zagadnienia:

  1. Potrzeba planowania przyszłości własnej oraz rodziny
  2. Rola firmy jako narzędzia realizacji planów własnych oraz rodziny
  3. Ustalenie wartości firmy
  4. Przygotowanie biznesu do zmian
  5. Wielość dróg wyjścia z biznesu

Warsztat poprowadzą:

  • Katarzyna Gierczak Grupińska, prezes Fundacji Firmy Rodzinne,
  • Dariusz Bednarski, Partner Zarządzający Grant Thornton.

Najbliższe spotkania:

  • 18 maja, Janów Podlaski, siedziba firmy Arche  – ZAPISY 

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach! Cykl spotkań „Przyszłość mojej firmy” kierowany jest do właścicieli i członków ich rodzin w średnich i dużych firmach prywatnych, (tj. gdzie właścicielami są osoby fizyczne) w tym w szczególności do firm rodzinnych. Ze względu na charakter spotkań, które mają stanowić miejsce wymiany poglądów i doświadczeń właścicieli firm stojących przed wyzwaniami dotyczącymi przyszłości, organizator zachowuje prawo do odrzucenia zgłoszeń kierowanych przez osoby inne, niż bezpośredni adresaci niniejszej oferty. W szczególności organizator ma prawo odmówić udziału w spotkaniu przedstawicielom firm konsultingowych, firm doradztwa podatkowego, kancelarii prawnych, banków, ubezpieczycieli, doradców finansowych, itp.