fbpx

Treść artykułu

Rok 2020 obfitował w wydarzenia, które podczas ubiegłorocznego rankingu w głowie by nam się nie mieściły. Gdyby w grudniu 2019 roku ktoś zaprezentował nam poniższą listę, trudno byłoby nam pojąć co szykuje nam rok 2020. Będąc świadomymi trudności, które Was wszystkich spotkały i doniosłości zmian w prawie dostarczaliśmy Wam dziesiątki eksperckich artykułów, chcąc przygotować Was do wdrożenia nowych regulacji. Wiemy, że były one obiektem wielu dyskusji w Waszych firmach.

Których słów i wyrażeń używano najczęściej w Waszych firmach?

Głosowanie trwało do 5 stycznia 2021 r. Oddano 144 głosy. Poniżej pięć zwycięskich wyrażeń:

  1. Tarcza antykryzysowa – 33,3%
  2. JPK VAT – 31,9%
  3. Tarcza Finansowa – 13,9%
  4. Estoński CIT – 5,6%
  5. Zmiany podatkowe – 4,2%

Sprawdź Outsourcing finansowo-księgowy Grant Thornton

Wybieramy też KADROWE wyrażenie roku 2020

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Outsourcing finansowo-księgowy Zobacz wszystkie

Roczna korekta VAT

Do 25 lutego podatnicy muszą obliczyć wskaźnik rzeczywisty proporcji i uwzględnić korektę VAT w deklaracji za styczeń bieżącego roku. Jak to zrobić? W jakich pozycjach wykazać dane w JPK_VAT?

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing finansowo-księgowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Najczęściej czytane