Mamy dziś wielką przyjemność świętować sukcesy naszych doradców podatkowych! Grzegorz Szysz zajął ex aequo 2. miejsce w kategorii “CIT”, a Paweł Kaczmarek uplasował się na 3. pozycji w kategorii “Akcyza” w ramach XVI Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej. Grant Thornton znalazł się na 3. miejscu w ramach zestawienia „Firm dużych”.

Grzegorz Szysz jest doradcą podatkowym w zespole Kancelarii Prawnej i Partnerem w Grant Thornton, posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze doradztwa dla przedsiębiorców i firm. Specjalizuje się w podatkowych aspektach doradztwa w zakresie transakcji kapitałowych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie strukturyzowania grup kapitałowych, planowania i realizacji transakcji reorganizacyjnych, a także strukturyzacji transakcji fuzji i przejęć.

Grzegorz był jednym z doradców podatkowych, którzy bardzo aktywnie analizowali i komentowali zmiany wynikające z tzw. Polskiego Ładu w obszarze podatku dochodowego dla przedsiębiorców.

Paweł Kaczmarek jest doradcą podatkowym w zespole Bieżącego Doradztwa Podatkowego, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie akcyzy i prawa celnego – przez blisko dwadzieścia lat pracował w administracji celnej. Jest prelegentem na szkoleniach, wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, współautorem publikacji z zakresu akcyzy i prawa celnego. Na podium Rankingu DGP wśród najlepszych doradców od akcyzy znalazł się drugi rok z rzędu.

Paweł jest autorem bloga, w którym pod lupę bierze skomplikowane zagadnienia z obszaru akcyzy i cła: DoradcyPodatkowi.blog

W ramach najnowszej edycji Rankingu DGP, na 3. miejscu wśród firm doradztwa podatkowego w Polsce w kategorii dużych podmiotów, znalazł się Grant Thornton, co oznacza awans o dwie pozycje w stosunku do zeszłorocznego zestawienia.