Grant Thornton otwiera ósme biuro w Polsce – tym razem w stolicy Podkarpacia. Dołącza do nas firma HRO+, czyli renomowany zespół ekspertów kadr i płac.

Grant Thornton w Polsce od około 10 lat dynamicznie rośnie – nie tylko dzięki silnemu rozwojowi organicznemu, ale też polityce przejęć. W tym czasie dokonaliśmy sześciu akwizycji mniejszych firm. Na tym jednak nie kończymy. Miło nam poinformować, że 13 kwietnia 2022 roku dokonaliśmy kolejnego, siódmego przejęcia. Do Grant Thornton dołączyło HRO+, czyli rzeszowski zespół ekspertów zajmujących się outsourcingiem kadr i płac, wraz z obsługiwanymi przez nich Klientami. Oznacza to, że nie tylko poszerzamy nasze kompetencje i bazę Klientów, ale też po raz pierwszy w 29-letniej historii Grant Thornton w Polsce będziemy mieli w Rzeszowie swoje biuro, na al. Armii Krajowej 80.

Dołączający do rodziny Grant Thornton zespół będzie organizacyjnie przynależał do Departamentu Outsourcingu i będzie funkcjonował w ramach struktur zespołu z Biura w Warszawie.

Tomasz Wróblewski

Partner zarządzający, CEO Grant Thornton w Polsce

Rzeszów to piękne miasto, a Podkarpacie to region tętniący biznesowym życiem i ojczyzna wielu silnych, dynamicznych przedsiębiorstw. Właśnie w takim otoczeniu Grant Thornton czuje się najlepiej, dlatego bardzo się cieszymy, że stajemy się jego częścią. Nie mam wątpliwości, że jest to kolejny ważny krok w naszej historii. Zapraszamy wszystkie podkarpackie firmy do współpracy, nie tylko w obszarze outsourcingu płac i kadr, ale też w innych dziedzinach, w których na co dzień pomagamy naszym Klientom.