„Od rozmowy wszystko się zaczyna”. Spotkanie autorskie z Ianem A. Marshem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Ianem A. Marshem, wybitnym brytyjskim ekspertem w dziedzinie komunikacji połączone z premierą jego książki „Skoro tak dobrze jest rozmawiać, to czemu tak trudno?” oraz z warsztatem Grant Thornton „Serce i rozum w firmie rodzinnej”.

Komunikujemy się na co dzień – w pracy, w rodzinie, w gronie znajomych. Mimo, że wydaje się to rzeczą prostą, okazuje się, że często mamy trudności, aby się ze sobą porozumieć. Jeszcze większym wyzwaniem może okazać się komunikacja w firmy rodzinnej, gdzie relacje i cele zawodowe mieszają się z tymi na poziomie osobistym.

O tym, dlaczego od rozmowy wszystko się zaczyna, będziemy rozmawiać podczas naszego spotkania.

Program spotkania:

17.00-17.15 Powitanie Gości

17.15-18.15 Spotkanie autorskie „Skoro tak dobrze jest rozmawiać, to czemu tak trudno?”Ian A. Marsh w rozmowie z Katarzyną Gierczak-Grupińską z Fundacji Firmy Rodzinne

18.15-18.30 Przerwa kawowa

18.30-19.30 „Serce i rozum w firmie rodzinnej”Małgorzata Kuik i Dariusz Bednarski z Grant Thornton w warsztacie obrazującym perspektywy nestora i sukcesora na wspólne prowadzenie firmy

Od 19.30 Dyskusja, kolacja

Po spotkaniu zapraszamy na rozmowy kuluarowe z autorem i odbiór książki „Skoro tak dobrze jest rozmawiać, to czemu tak trudno?” z autografem Iana A. Marsha.

Terminy i miejsca:

Warszawa – 2 grudnia, godz. 17.00, restauracja i winiarnia Borpince, ul. Zgoda 1

Gdańsk – 3 grudnia, godz. 17.00, Hotel Hanza, ul. Tokarska 6

Poznań – 4 grudnia, godz. 17.00, restauracja Pod Niebieniem, ul. Stary Rynek 64/65

Kraków – 5 grudnia, godz. 17.00, Herbewo, sala konferencyjna, ul. Lubelska 29

Zapisy

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wydarzenie przygotowane jest z myślą o firmach rodzinnych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres katarzyna.skibinska@pl.gt.com lub skorzystać z formularza poniżej. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń – skontaktujemy się z Tobą, by potwierdzić Twój udział.

Formularz rejestracyjny

* pola obowiązkowe

W związku z deklaracją uczestnictwa w spotkaniu aktorskim „Od rozmowy wszystko się zaczyna” informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją spotkania jest Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (61-131 Poznań) przy ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E, wpisana do Rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000369868, posiadająca NIP: 7781476013. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Ian A. Marsh

Wybitny ekspert w dziedzinie komunikacji, londyński prawnik, który spędził ponad 40 lat swojej kariery na pomaganiu firmom rodzinnym.

Zaczynał jako doradca prawny, świadczył usługi jako pełnomocnik procesowy, później został powiernikiem, mediatorem, a obecnie – jak sam o sobie mówi – jest facylitatorem rozmowy.

Esencje swojego doświadczenia w tworzeniu właściwych warunków do rozmowy przekazał w książce „Skoro tak dobrze jest rozmawiać, to czemu tak trudno?“.