Dorota Kosińska i Anna Łuńska to nowe Partnerki w Departamencie Outsourcingu w Grant Thornton w Polsce. Gratulujemy!

W związku z dynamicznym wzrostem spółki Grant Thornton w ostatnich latach mamy przyjemność poinformować, że z początkiem listopada na stanowisko Partnerów w Departamencie Outsourcingu awansowały Dorota Kosińska – dotychczasowy Senior Menedżer w biurze w Warszawie oraz Anna Łuńska – dotychczasowy Senior Menedżer w biurze w Poznaniu.

Nowe Partnerki w gronie Grant Thornton będą odpowiedzialne za dalszy rozwój linii biznesowej „Outsourcing finansowo-księgowy” na swoich rynkach regionalnych, usprawnianie pracy zespołów projektowych oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami.

W roku obrotowym 2018-2019 (zakończonym z końcem czerwca 2019 r.) przychody Grant Thornton w Polsce wyniosły 85 mln zł netto i były o 20 proc. wyższe niż w roku poprzednim. To drugi rok z rzędu z dynamiką roczną przychodów powyżej 20 proc., a w ostatnich pięciu latach obroty firmy powiększyły się łącznie o 91 proc. Oznacza to, że Grant Thornton jest obecnie najszybciej rozwijającą się firmą audytorsko-doradczo-outsourcingową w Polsce.

Poznaj nowe Partnerki Grant Thornton Polska:

                            Anna łuńska                                                Dorota Kosińska