Z dumą pragniemy poinformować, że Jolanta Zarzecka-Sawicka, Partner w Zespole Kancelarii Grant Thornton, została wymieniona w tegorocznym prestiżowym rankingu The Legal 500 w ramach kategorii Commercial Corporate and M&A za doradztwo w zakresie prawa pracy.

Jola została doceniona za swoją praktykę w roku 2021 jeszcze w ramach kancelarii FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz. Serdecznie gratulujemy!

Cieszymy się, że zespół Grant Thornton tworzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Jola dołączyła do nas w styczniu 2022 r. Wcześniej pracowała w wiodących warszawskich kancelariach prawniczych – poza FKA Furtek Komosa Aleksandrowicz, gdzie była wspólnikiem – także w międzynarodowej kancelarii Linklaters.

Jola jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, szkół prawa angielskiego (University of Cambridge w porozumieniu z Uniwersytetem Warszawskim) i amerykańskiego (University of Florida we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim) oraz Summer Law School Columbia University (Nowy Jork) na Uniwersytecie w Amsterdamie, a także członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, European Employment Lawyers Association oraz Stowarzyszenia Prawa Pracy.

Skorzystaj z naszych usług w zakresie: Prawo Pracy
Dowiedz się więcej