fbpx

Treść artykułu

Ciągłe uszczelnianie systemu podatkowego jest tematem wciąż obecnym zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Jedną z dróg zmierzających do tego celu jest modyfikowanie obowiązków dotyczących cen transferowych oraz ich skuteczniejsze egzekwowanie przez instytucje państwowe.

W ostatnich latach byliśmy świadkami wielu zmian w naszych lokalnych przepisach. Póki co, ostatnią z nich było wprowadzenie zmian do ustawy CIT i PIT, które weszły w życie z początkiem 2019 roku.

W niniejszym opracowaniu przygotowaliśmy dla Państwa podsumowanie aktualnych regulacji. Staraliśmy się w krótkim, przejrzystym, a jednocześnie kompletnym materiale dać Państwu narzędzie, które pozwoli łatwo nawigować po dzisiejszych wymaganiach ustawowych.

Ufamy, że materiał okaże się dla Państwa pomocny.

Zobacz prezentację

Sprawdź Ceny transferowe Grant Thornton

Niniejsza publikacja została sporządzona z najwyższą starannością, jednak niektóre informacje zostały podane w formie skróconej. W związku z tym artykuły i komentarze zawarte w „Newsletterze” mają charakter poglądowy, a zawarte w nich informacje nie powinny zastąpić szczegółowej analizy zagadnienia. Wobec powyższego Grant Thornton nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty powstałe w wyniku czynności podjętych lub zaniechanych na podstawie niniejszej publikacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani dokładniejszym omówieniem niektórych kwestii poruszonych w bieżącym numerze „Newslettera”, zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy. Wszelkie uwagi i sugestie prosimy kierować na adres jacek.kowalczyk@pl.gt.com.

Inne artykuły z kategorii: Ceny transferowe Zobacz wszystkie

Najczęściej czytane