Global Compliance Management Services

Skontaktuj się

Magdalena Marcinowska

Partner (Outsourcing Poznań)

Skontaktuj się

Monika Smulewicz

Partner (Outsourcing Warszawa)

Na czym polega usługa?

Doskonale wiemy, że w międzynarodowych projektach kluczowe znaczenie ma sprawne zarządzanie. Nasi Eksperci towarzyszą Państwu na każdym etapie projektu. Przygotowują model zarządzania oraz harmonogram projektu, identyfikują „kamienie milowe”, przypisują rolę poszczególnym członkom zespołu. Dzięki temu nasze projekty są przejrzyste, a efekty i postępy prac widoczne. Istota usługi polega na połączeniu usług profesjonalnych (outsourcing księgowości, outsourcing kadr i płac, doradztwo podatkowe) z usługą koordynacji projektu.

 • Jakie firmy korzystają z Global Compliance Management Services?

  Global Compliance Management Services dedykowane są dla firm posiadających oddziały, spółki córki w przynajmniej 5-6 krajach oraz centra usług wspólnych obsługujących swoje podmioty z grupy z różnych krajów.

 • Co zyskujesz dzięki usłudze?

  M.in. łatwy dostęp do międzynarodowego zespołu, budującego rozwiązania wokół Twoich potrzeb, bezpieczeństwo i monitoring ryzyka związanego z obowiązkami prawnymi, podatkowymi księgowymi w krajach, w których prowadzisz biznes i oszczędność czasu.

Zakres wsparcia

 • Dedykowany Koordynatora Projektu (Single Point of Contact)

  Funkcja ta pozwala na scentralizowanie wiedzy i zadań administracyjnych w organizacji projektu, ogólne spojrzenie na projekt, monitorowanie jakości usługi. Koordynator jest pierwszym kontaktem w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i problemów, które mogą pojawić się we współpracy na poziomie międzynarodowym,

 • Zarządzanie usługą w sposób projektowy

  Efektywnie i sprawnie zarządzamy zadaniami tak, aby zapewnić wypełnienie przez Klienta obowiązków sprawozdawczych, podatkowych oraz księgowych wynikających z przepisów prawa. Przygotowujemy model zarządzania i harmonogram projektu.

 • Elastyczny model działania

  Możliwość rozszerzania wsparcia na inne podmioty, kraje lub rozszerzania zakresu usług przy użyciu spójnego modelu.

 • Innowacyjne rozwiązania informatyczne

  Możliwość korzystania z autorskiego narzędzia informatycznego umożliwiającego archiwizację dokumentów związanych z organizacją projektu, wynikami pracy i monitorowaniem zadań wykonywanych przez poszczególne zespoły.

Każda współpraca zaczyna się od kontaktu

Dowiedz się jak Global Complance Management Services mogą zostać wdrożone w Twojej firmie

Proces realizacji

 • Dobór lokalnych ekspertów

  Do każdego projektu dedykujemy lokalnych ekspertów merytorycznych z poszczególnych krajów, którzy wspierani są przez zespół z naszej firmy, na czele każdego zespołu stoi Koordynator Projektu odpowiedzialny za jego realizację.

 • Komunikacja w projekcie na poziomie operacyjnym

  Komunikacja w projekcie odbywa się na dwóch poziomach: operacyjnym i strategicznym. Na poziomie operacyjnym komunikacja odbywa się pomiędzy firmami członkowskimi Grant Thornton a lokalnymi oddziałami/firmami Klienta. Dostarczane są dane i informacje niezbędne do realizacji usługi, omawiane bieżące czynności związane z jej realizacją.

 • Komunikacja w projekcie na poziomie strategicznym

  Na poziomie strategicznym komunikuje się Koordynator Projektu ze strony Grant Thornton z Koordynatorem ze strony Klienta w celu omówienia realizacji usługi, kwestii nie rozwiązanych na poziomie operacyjnym, spraw organizacyjnych czy ewentualnych problemów.

Do każdego projektu dedykujemy lokalnych ekspertów merytorycznych z poszczególnych krajów, którzy wspierani są przez zespół z naszej firmy, na czele każdego zespołu stoi Koordynator Projektu odpowiedzialny za jego realizację.

Współpraca opiera się na jasnej komunikacji oraz bezpośrednim kontakcie z ekspertami z poszczególnych krajów.

RAPORT Outsourcing 2019-2025 – zmiany i trendy

Analiza wyników i perspektyw outsourcingu finansowoksięgowego i kadrowopłacowego na przykładzie liderów usług BPS w sieci Grant Thornton

Czytaj

Dlaczego Grant Thornton?

Outsourcing wielokrotnie nagradzany

20 kwietnia 2023 roku podczas Outsourcing Stars zostaliśmy wyróżnieni spośród trzech najlepszych firm w kategorii „Księgowość, kadry i płace”. Outsourcing Stars to jedyny w Polsce niekomercyjny konkurs dla sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie najdynamiczniej rozwijających się organizacji otoczenia biznesowego, centrów usług wspólnych oraz miast w Polsce.

Decydując się na outsourcing rachunkowości z Grant Thornton, zyskujesz pewność, że doświadczenie oraz wiedza naszych specjalistów znajdą odzwierciedlenie w funkcjonowaniu Twojej firmy, a Twoje księgi rachunkowe będą prowadzone rzetelnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Outsourcing finansowo-księgowy z Grant Thornton to usługa skrojona na miarę Twoich potrzeb.

 • 29 lat

  działalności w Polsce

 • 900+

  pracowników w 8 biurach

 • 2200+

  zadowolonych klientów rocznie

Zapytaj o ofertę usługi

Global Compliance Management Services

Skontaktujmy się z Tobą w najbliższym dniu roboczym aby porozmawiać o Twoich potrzebach i dopasować do nich naszą ofertę.

Poproś o kontakt

Usługi Grant Thornton z obszaru: Outsourcing finansowo-księgowy

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów