Redakcja dziennika „Rzeczpospolita” w XVI edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego nagrodziła Grant Thornton w kategorii „Tworzenie dobrego prawa podatkowego”.

Miło nam poinformować, że firma Grant Thornton po raz kolejny została nagrodzona w prestiżowym rankingu doradców podatkowych „Rzeczpospolitej”. Tym razem otrzymaliśmy laur za zaangażowanie naszych ekspertów w tworzenie prawa podatkowego.

Kapituła redakcyjna nagrodziła nas za „błyskawicznie przygotowane wyliczenia skutków finansowych Polskiego Ładu i jego kolejnych modyfikacji. Eksperci Grant Thornton jako pierwsi publikowali tabele z wyliczeniami, w jaki sposób zmiany podatkowe wpłyną na wynagrodzenia pracowników i dochody przedsiębiorców”.

Redakcja „Rzeczpospolitej” zaznacza też, że Grant Thornton jest mocno zaangażowana w inne działania na rzecz dobrej legislacji. „Od ośmiu lat prowadzi projekt badawczy „Barometr prawa”, który cyklicznie monitoruje jakość prawa w Polsce, szczególnie podatkowego” – podkreśla.

Wyróżnienie przyznane Grant Thornton było możliwe głównie dzięki zaangażowaniu dwóch naszych ekspertów:

  • Małgorzaty Samborskiej, partnera w zespole doradztwa podatkowego,
  • Grzegorza Szysza, partnera w zespole Kancelarii Prawnej.

Cieszymy się, że nasza praca został doceniona i że mamy realny wpływ na jakość stanowienia prawa w Polsce, w tym prawa podatkowego.

Skorzystaj z naszych usług w zakresie: Doradztwo podatkowe
Dowiedz się więcej